موسسه آموزش عالی آپادانا

غیر دولتی - غیر انتفاعی
سوالات متداول
کاربران گرامی شما می توانید کلیه سوالات خود را با تکمیل فرم زیر برای ما ارسال نمایید همکاران ما پس از بررسی در همین صفحه به پرسشهای شما پاسخ خواهند دادبا سلام. من امسال دیپلم گرافیک گرفتم و چجوری میتونم رشته ی طراحی لباس در این موسسه بخونم؟ ثبت نام به چه صورت هست؟

با سلام

برای ورود به رشته طراحی لباس 3 راهکار وجود دارد : 

1 - دیپلم طراحی لباس بگیرید و مستقیما وارد رشته کاردانی طراحی لباس یا طراحی دوخت شوید.

2 - ابتدا کاردانی گرافیک بگیرید سپس برای کاردانی به کارشناسی وارد رشته کارشناسی ناپیوسته طراحی لباس شوید. 

3 - در صورتیکه دیپلم 6.3.3 دارید ( سال دوازدهم را نیز گذرانده اید ) می توانید وارد رشته کارشناسی پیوسته طراحی لباس شوید که متاسفانه این مؤسسه این کد / رشته را ندارد.

موفق باشید.

باسلام لطفا راهنمایی بفرمایید برای مقطع ارشد هم دانشگاه آپادانا بدون کنکور ثبت نام انجام می دهد؟

با سلام

خیر. پذیرش در کلیه رشته های ارشد این مؤسسه از طریق آزمون می باشد.آزمون ارشد در تاریخ های 15 و 16 و 17 مرداد ماه سال 99 برگزار گردید. جهت شرکت در آزمون ارشد سال 1400 بایستی اخبار و اطلاعیه های سازمان سنجش را از طریق www.sanjesh.org  پیگیری نمائید.

موفق باشید.

سلام وقتتون بخیر من دیپلم ریاضی هستم و کاردانی مدیریت صنعتی رو گذروندم میتونم تغییر رشته بدم حقوق برای کارشناسی؟؟ مهلت ثبت نام تا کی هست؟ چه مدارکی نیاز هست؟؟

با سلام

بله می توانید. پذیرش در رشته حقوق بر اساس سوابق تحصیلی می باشد. مهلت ثبت نام از تاریخ 99/5/5 لغایت 99/6/2 از طریق مراجعه حضوری می باشد. مدارک موردنیاز : کارت ملی - شناسنامه - یک قطعه عکس - مدارک دیپلم ، پیش دانشگاهی و کاردانی 

موفق باشید.

سلام وقت بخير ، من فارغ التحصيل ١٣٩٨/٠٩/١٢ كارشناسى عمران آزاد شيراز هستم و سنواتم تا ١٢ آذر ٩٩ وقت داره ، دنبال كارهاى فارغ التحصيلى هستم و در حال تكميل هستن سوالم اينه كه ميتونم براى ارشد گرايش عمران سازه يا به خصوص عمران - مزيريت ساخت رو در موسسه آپادانا بدون كنكور ثبت نام كنم ؟ ممنون

با سلام

این مؤسسه رشته ارشد عمران سازه و ارشد عمران مدیریت ساخت دارد ولی پذیرش صرفا از طریق شرکت در آزمون می باشد.این آزمون در تاریخ های 15 و 16 و 17 مرداد ماه سال 99 برگزار گردید. در صورت حل شدن مسئله نظام وظیفه، جهت ثبت نام در آزمون بعدی ( سال 1400 ) بایستی اخبار سازمان سنجش را پیگیری نمائید.

موفق باشید.

سلام وقتتون بخير من دانشجوارتباط تصويرى هستم ميخواستم بدونم ميتونم انتقالى بگيرم و اين دانشگاه ثبت نام كنم؟

با سلام

در صورتیکه دانشگاه مبدا با درخواست انتقالی شما موافقت کند بله در غیر اینصورت راهکار این است : از آن دانشگاه انصراف داده و جهت اخذ پذیرش به این مؤسسه مراجعه حضوری نمائید. مهلت ثبت نام 99/5/5 لغایت 99/6/2 می باشد. مدارک موردنیاز : کارت ملی - شناسنامه - یک قطعه عکس - مدارک متوسطه و پیش دانشگاهی

موفق باشید.

ثبت نام از طریق سایت سنجش در صورتی که ازمون نداده باشم و بخوام در رشته روانشناسی کارشناسی پیوسته ثبت نام کنم چطور انجامش بدم

با سلام

پذیرش در رشته روانشناسی بر اساس سوابق تحصیلی می باشد. مهلت ثبت نام از تاریخ 99/5/5 لغایت 99/6/2 از طریق مراجعه حضوری می باشد. مدارک موردنیاز : کارت ملی - شناسنامه - یک قطعه عکس - مدارک دیپلم و پیش دانشگاهی

موفق باشید.

سلام خسته نباشید من دیپلم تجربی دارم میخواستم بدونم امکانش هست من در رشته ی روانشناسی ثبت نام کنم؟ و اینکه شهریه ی این رشته چقدره؟

با سلام

در صورتیکه دیپلم متوسطه دوم ( سال دوازدهم ) یا پیش دانشگاهی را گذرانده اید بله می توانید. مهلت ثبت نام از تاریخ 99/5/5 لغایت 99/6/2 با مراجعه حضوری می باشد. مدارک موردنیاز  : شناسنامه - کارت ملی - مدارک متوسطه و پیش دانشگاهی - یک قطعه عکس

مجموع شهریه ثابت و متغیر برای ورودی سال 98 حدودا ترمی 1500000 تومان است.

موفق باشید.

باسلام . من با دیپلم رشته علوم انسانی میتونم برای رشته ی مهندسی معماری یا رشته ی مهندسی کامپیوتر در دانشگاه آزاد ثبت نام کنم ؟

با سلام

در صورتیکه دیپلم متوسطه دوم ( سال دوازدهم ) یا پیش دانشگاهی را گذرانده اید بله می توانید در هر یک از رشته های کارشناسی پیوسته این مؤسسه ثبت نام نمائید. مهلت ثبت نام از تاریخ 99/5/5 لغایت 99/6/2 با مراجعه حضوری می باشد. مدارک موردنیاز  : شناسنامه - کارت ملی - مدارک متوسطه و پیش دانشگاهی - یک قطعه عکس

در خصوص دانشگاه آزاد بایستی از همان دانشگاه مدنظرتان بپرسید.

موفق باشید.

سلام،روزگارتون خوش،من کاردانی طراحی و دوخت گرفتم میتونم ادامه تحصیل در رشته ی مرمت وباستان شناسی داشته باشم؟

با سلام

بله می توانید . این مؤسسه دارای کد / رشته مرمت و احیاء بناهای تاریخی می باشد ولی متاسفانه به دلیل عدم استقبال داوطلبان معمولا به حد نصاب نمی رسد و تشکیل نمی گردد. ضمنا امکان ثبت نام در رشته ی تحصیلی خودتان ( کارشناسی ناپیوسته طراحی دوخت و طراحی پوشاک ) وجود دارد و مهلت ثبت نام آن از تاریخ 99/6/10 لغایت 99/6/13 در سایت سنجش www.sanjesh.org می باشد.

موفق باشید.

سلام من دیپلم تجربی دارم میخاستم بدونم میتونم درمقطع کارشناسی پیوسته رشته مهندسی کامپیوتر دانشگاه آزاد ادامه تحصیل بدم؟

با سلام

در صورتیکه دیپلم دوره متوسطه دوم ( سال دوازدهم ) و یا دوره پیش دانشگاهی را نیز گذرانده باشید بله می توانید در رشته مهندسی کامپیوتر در این مؤسسه ثبت نام نمائید. در صورت تمایل لطفا جهت ثبت نام از تاریخ 99/5/5 لغایت 99/6/2 با در دست داشتن مدارک ذیل مراجعه حضوری نمائید.

مدارک : کارت ملی - شناسنامه - یک قطعه عکس - مدارک متوسطه و پیش دانشگاهی 

در خصوص دانشگاه آزاد بایستی از همان دانشگاه مدنظرتان بپرسید.

موفق باشید.

سلام ببخشید من مدرک دیپلم تجربی رو دارم.۲ سال پیش هم گرفتم.خواستم بپرسم که ایا بدون کنکور میتونم رشته ی معناری بخونم؟؟

با سلام

در صورتیکه دوره پیش دانشگاهی را نیز گذرانده اید بله می توانید بر اساس سوابق تحصیلی در رشته مهندسی معماری ثبت نام نمائید. لطفا در بازه زمانی 99/05/05 لغایت 99/06/02 با در دست داشتن مدارک ذیل مراجعه حضوری فرمائید.

کارت ملی - شناسنامه - یک قطعه عکس - مدارک متوسطه و پیش دانشگاهی 

موفق باشید.

سلام من دیپلمم رو سال 98 گرفتم .کنکور دادم ولی انتخاب رشته نکردم امسال میخوام رشته معماری داخلی بخونم آیا امکانش هست که در دانشگاه آپادانا بخونم بدون کنکور؟؟ شرایطش چیه؟

با سلام

بله می توانید ولی این مؤسسه در مقطع کارشناسی، رشته مهندسی معماری و در مقطع ارشد، رشته معماری داخلی دارد. در صورت تمایل لطفا از تاریخ 99/05/05 لغایت 99/06/02 با در دست داشتن مدارک ذیل جهت ثبت نام حضوری مراجعه فرمائید.

کارت ملی - شناسنامه - یک قطعه عکس - مدارک متوسطه دوم برای نظام 6.3.3 ویا مدارک متوسطه و پیش دانشگاهی 

موفق باشید.

لطفا یه چارت از دروس رشته حقوق مختص اپادانا بگزارید ممنون

با سلام

چارت دروس کلیه رشته ها در سایت موسسه به آدرس apadana.ac.ir در بخش دانشکده علوم انسانی - کارشناسی پیوسته حقوق - سمت راست منوی چارت درسی - دانلود فایل چارت درسی قابل دسترس می باشد.

موفق باشید.

باسلام ممنون از سایت خوبتون... چندسال پیش دانشگاه آزاد کارشناسی ناپیوسته مهندسی تکنولوژی عمران_عمران یک ترم خوندم وترمهای بعدی نرفتم انصرافم ندادم میتونم برم دانشگاه عمران_عمران ادامه بدم در صورتی که چندسالی میشه عمران_عمران حذف شده؟؟

با سلام 

با توجه به اینکه در این مؤسسه رشته اجرائی عمران جایگزین رشته عمران عمران شده است در صورت تمایل می توانید در رشته اجرائی عمران ثبت نام نموده و واحدهایتان را تطبیق دهید . در صورت تمایل به ادامه تحصیل در رشته عمران عمران بایستی از دانشگاه موردنظرتان ( دانشگاه آزاد ) پیگیری فرمائید.

ضمناً مهلت ثبت نام در رشته اجرائی عمران از تاریخ 99/6/10 لغایت 99/6/13 در سایت سنجش می باشد.

موفق باشید.

سلام ، من فوق دیپلم رشته گرافیک دارم میخواستم کارشناسی رشته طراحی دوخت بخونم امکانش هست؟ بعد هزینه دانشگاه چقدر میشه ؟

با سلام

بله پذیرش در این رشته بر اساس سوالق تحصیلی می باشد و مهلت ثبت نام آن از تاریخ 99/06/10 لغایت 99/06/13 در سایت سنجش www.sanjesh.org می باشد. در خصوص شهریه بایستی با امور مالی موسسه با شماره تلفن 07136987 داخلی های 111 و یا 118 تماس حاصل فرمائید.

موفق باشید.

بنده دیپلم تجربی دارم ولی میخواستم تغییر رشته بدم برم رشته طراحی دوخت ممنون میشم راهنماییم کنید

با سلام

برای ورود به رشته طراحی دوخت حتما بایستی دیپلم طراحی دوخت داشته باشید. با دیپلم تجربی باید کد/ رشته کارشناسی پیوسته طراحی دوخت را انتخاب کنید که متاسفانه این مؤسسه تاکنون این رشته را ندارد. یا بایستی ابتدا مدرک کاردانی یا فوق دیپلم ( در هر رشته ای ) بگیرید سپس برای ورود به رشته/مقطع کارشناسی ناپیوسته طراحی دوخت اقدام نمائید.

موفق باشید.

سلام من دیملم تجربی دارم می تونم برای طراحی دوخت یا طراحی پوشاک ثبت نام کنم

با سلام

خیر برای ورود به رشته طراحی دوخت و یا طراحی پوشاک حتما بایستی دیپلم طراحی دوخت و یا طراحی پوشاک داشته باشید. با دیپلم تجربی باید کد/ رشته کارشناسی پیوسته طراحی دوخت و یا طراحی پوشاک را انتخاب کنید که متاسفانه این مؤسسه تاکنون این رشته را ندارد. یا بایستی ابتدا مدرک کاردانی یا فوق دیپلم ( در هر رشته ای ) بگیرید سپس برای ورود به رشته/مقطع کارشناسی ناپیوسته طراحی دوخت و یا طراحی پوشاک اقدام نمائید.

موفق باشید.

سلام ببخشید میخواستم بودنم من با دیپلم تجربی می تونم در دانشگاه دولتی بدون کنکور طراحی لباس بخونم؟

با سلام

کد رشته طراحی لباسی که این مؤسسه دارد، کارشناسی ناپیوسته ست ( یعنی مختص دارندگان مدرک کاردانی یا فوق دیپلم می باشد ). ضمناً کد رشته کارشناسی پیوسته طراحی لباس ( مختص دارندگان دیپلم ) نیز وجود دارد که  بایستی از همان دانشگاه دولتی ای که مدنظرتان است بپرسید.

موفق باشید.

سلام ببخشید با دیپلم تجربی میشه بدون کنکور در دانشگاه دولتی رشته ی طراحی لباس خوند؟؟

با سلام

کد رشته طراحی لباسی که این مؤسسه دارد، کارشناسی ناپیوسته ست ( یعنی مختص دارندگان مدرک کاردانی یا فوق دیپلم می باشد ). ضمناً کد رشته کارشناسی پیوسته طراحی لباس نیز وجود دارد که  بایستی از همان دانشگاه دولتی ای که مدنظرتان است بپرسید.

موفق باشید.

سلام . خسته نباشید میشه بفرمایید داشگاه آپادانا در شیراز رشته طراحی پارچه و لباس درمقطع کارشناسی داره یا نه ؟ و اینکه با مدرک دیپلم رشته علوم انسانی هم میشه وارد این رشته شد؟ یا با مدرک لیسانس IT از پیام نور میشه ؟

با سلام

بله این مؤسسه دارای رشته طراحی پوشاک در مقطع کارشناسی ناپیوسته و طراحی پارچه و لباس در مقطع کارشناسی ارشد می باشد. برای ورود به مقطع کارشناسی بایستی مدرک کاردانی ( در هر رشته ای ) و برای ورود به مقطع ارشد بایستی مدرک کارشناسی ( در هر رشته ای ) داشته باشید. 

خیر فقط با مدرک دیپلم کارودانش یا فنی حرفه ای در رشته طراحی لباس و زیرشاخه های آن می توان وارد این رشته شد.

موفق باشید.

با سلام من اومدم دانشگاه برا نامه انصرافی گفتن باید از داخل سایت انجام بدین ولی داخل سایت نیس هرچی نگا میکنم 

با سلام

پس از اینکه وارد پنل شخصی تان شدید، از آیکون مکاتبات اداری منوی فرم های درخواست - درخواست تسویه حساب - بابت انصراف را انتخاب نموده و سمت راست بر روی مشخصات اصلی کلیک کرده و فرم مربوطه را تکمیل کنید و کلید ارسال را بزنید. در صورتیکه موفق به انجام آن نشدید لطفا حضوری مراجعه فرمائید.

موفق باشید.

پیرو سوال قبلی میخواستم بدونم من دیپلمم برای سال ۸۲ هست و الان میشه تطبیق داد با رشته دوخت و طراحی ؟

با سلام

بایستی به مدارس فنی و حرفه ای و یا کارودانش مراجعه فرمائید.

موفق باشید. 

سلام سوالم اینه که من بخوام دیپلم کامپیوتر رو با رشته طراحی دوخت تطبیق بدم چه درسهایی رو باید بگیرم ؟ و اینکه فقط از طریق مدارس هنرستان میشه این تطبیق رو انجام داد ؟

با سلام

بایستی به مدارس فنی و حرفه ای و کارو دانش مراجعه فرمائید.

موفق باشید.

دخترم مقطع لیسانس معماریه درس تاریخ اسلامو پاس کرده آیا باید تاریخ و تمدن اسلامیو هم پاس کنه ؟؟؟؟ راهنماییم کنید لطفا دارم دیوونه میشم چون فرم ترم آخر پر کرده ولی این درس توی دروسش نیست

با سلام

جهت بررسی نیاز به اطلاعاتی نظیر نام و نام خانوادگی و شماره دانشجوئی می باشد.

موفق باشید.

سلام شهریه کاردانی کامپیوتر چقدر هست؟ و برای ورود به دانشگاه نیاز به کنکور هست یا معدل؟؟؟

با سلام

در خصوص شهریه لطفا با امور مالی مؤسسه با شماره تلفن 07136987 داخلی های 111 و یا 112 تماس حاصل فرمائید. ثبت نام در رشته کاردانی کامپیوتر طبق اطلاعیه های سازمان سنجش در بازه های زمانی تعیین شده و بر اساس سوابق تحصیلی می باشد.

موفق باشید.

سلام خسته نباشید ببخشید من فارغ التحصیل پیش دانشگاهی رشته ی تجربی هستم وخواستم ببینم واسه ی رشته ی طراحی لباس در موسسه شما باید چیکار کنم؟

با سلام 

با پیش دانشگاهی تجربی می توانید در رشته کارشناسی پیوسته طراحی لباس ثبت نام کنید که متاسفانه این مؤسسه این کد/رشته را ندارد. این موسسه کد/ رشته کاردانی پیوسته طراحی دوخت دارد که مختص فارغ التحصیلان دیپلم رشته طراحی دوخت از هنرستان و کارودانش می باشد. و کد/رشته کارشناسی ناپیوسته طراحی دوخت دارد که مختص فارغ التحصیلان کاردانی می باشد. راهکار دیگر اینکه با پیش دانشگاهی تجربی، ابتدا یه فوق دیپلم ( در هر رشته ای ) بگیرید بعد برای مقطع کاردانی به کارشناسی ، می توانید در رشته کارشناسی ناپیوسته طراحی دوخت این مؤسسه ثبت نام کنید.

موفق باشید.

با سلام خاستم ببینم اگه دیپلم نقشه کشی ساختمان کاردانش داشته باشم میتونم واسه مهندسی معماری آپادانا بر اساس سوابق تحصیلی ثبت نام کنم

با سلام

در صورتیکه دیپلم دوره دوم متوسطه ( سال دوازدهم را نیز گذرانده باشید ) بله می توانید . در غیر اینصورت می توانید ابتدا در رشته / مقطع کاردانی نقشه کشی معماری ثبت نام و سپس در مقطع کاردانی به کارشناسی معماری ادامه تحصیل دهید.

موفق باشید.

برای رشته نقشه کشی معماری کاردانی آیا کلاس تشکیل میشود ؟ هر ساله چند نفر در این مقطع تحصیل میکنند؟

با سلام

بله تا پایان نیمسال اول 99-98 همه کلاس ها بصورت حضوری تشکیل می شده ولی پس از آن بدلیل شیوع بیماری کرونا کلاس ها بصورت آنلاین برگزار شده است. برای شروع نیمسال مهر ماه سال 99 نیز با توجه به نظر ستاد بحران کرونا بستگی به دستور وزارت علوم دارد. لازم به ذکر است که همه ساله تاکنون تعداد ثبت نامی های این رشته / مقطع به حد نصاب رسیده است.

موفق باشید.

سلام ،خسته نباشید من دوازدهم تجربی هستم و امسال دیپلم میگیرم.و معدلمم بالاست ،ایا میتونم وارد این دانشگاه بشم با مدرک تجربی ؟؟؟؟؟مثلا رشته گرافیک

با سلام

بله می توانید .

پذیرش در رشته گرافیک ( ارتباط تصویری ) بر اساس سوابق تحصیلی می باشد و مهلت ثبت نام آن همزمان با انتخاب رشته آزمون سراسری می باشد که احتمال می رود اواخر شهریور ماه باشد. لطفا هر هفته اطلاعیه های سازمان سنجش را مطالعه فرمائید.

موفق باشید.

سلام شهریه رشته معماری (نقشه کشی) دانشگاه اپادانا چقدر هست؟ و اینکه من کاردانی معماری را از دانشگاه ملی شهر خودم اخذ کردم امکان داره وارد دانشگاه اپادانا شم بدون کنکور؟

با سلام

در خصوص شهریه لطفا با امور مالی مؤسسه با تلفن 07136987 داخلی های 111 و یا 112 تماس حاصل فرمائید. 

در خصوص رشته کارشناسی ناپیوسته معماری : این رشته برای ورودی مهر ماه  با آزمون می باشد و بایستی در آزمون کاردانی به کارشناسی شرکت فرمائید.و برای تکمیل ظرفیت ورودی بهمن ماه بر اساس سوابق تحصیلی می باشد. 

موفق باشید.

سلام من میخواهم در رشته طراحی ذوخت ثبتنام کنم ولی نمیتوانم چون تو سایت چیزی نمیبینم لطفا راهنماییم کنید باید چکار کنم ممنون

با سلام

علیرغم اینکه ثبت نام در این رشته بر اساس سوابق تحصیلی و بدون آزمون می باشد، ولی باید در بازه زمانی تعیین شده از طرف سازمان به سایت سنجش مراجعه و درخواست پذیرش نمائید. لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 07136987 داخلی های 105 و یا 106 تماس حاصل فرمائید.

موفق باشید.

سلام من دانشجو ورودی ۹۵ عمران دانشگاه آزاد هستم بنا به دلایلی میخام دانشگاه رو عوض کنم بیام‌آپادانا میخاستم بدونم درس ها تطبیق داده میشه ؟

با سلام

بله تطبیق انجام می شود. ضمناً جهت نحوه ورود به این رشته در این مؤسسه با شماره تلفن 07136987 داخلی های 105 و یا 106 ( خانمها بلاغی و مرادی ) تماس حاصل فرمائید.

موفق باشید.

سلام ، ببخشید من دیپلم کارودانش درسال 98 درسهایم تموم شد ولی به علت کرونا مدرک دیپلم صادر نشد لطفا بفرمایید کی صادر می شود

با سلام

در خصوص صدور مدرک دیپلم تان، بایستی از مدرسه ای که دیپلم گرفته اید پیگیری نمائید.

موفق باشید.

من الان رشتم کاردانی پیوسته معماری ازادم بد دوترم‌گذروندم بد میشه تغییر رشته بدم بتونم تبدیل کنم به کارشناسی چه دانشگاه ازاد یا همین دانشگاه اپادانا ولی کنکور ندادم ?

با سلام

بستگی به دیپلم تان دارد در صورتیکه پیش دانشگاهی یا سال دوازدهم گذرانده باشید بله می توانید تغییر رشته دهید در غیر اینصورت ابتدا بایستی مقطع کاردانی را در همان رشته معماری به اتمام برسانید و سپس برای کارشناسی ناپیوسته می توانید تغییر رشته دهید.

موفق باشید.

جند ماه ورود به کاربری سایتم نبوده در حال حاضر برای ورود مشکل کد کاربری اعلام میکنه

با سلام

برای بررسی مشکل ، نیاز به اطلاعاتی نظیر شماره دانشجوئی و کد ملی می باشد. لذا خواهشمند است با شماره تلفن 07136987 داخلی 105 ( خانم بلاغی ) تماس حاصل فرمائید.

موفق باشید.

سلام خسته نباشید کارشناسی ناپیوسته رشته ی ارتباط تصویری هم دارین؟

با سلام

بله و پذیرش در این رشته / مقطع از طریق آزمون کاردانی به کارشناسی می باشد.

موفق باشید.

ایا کارشناسی رشته میکروبیولوژی پزشکی در دانشگاه اپادانا دارید؟

با سلام

خیر .

موفق باشید.

دانشگاه اپادانا چه رشته هایی از هنرو داره،تیاتر یا سینما رو داره؟

با سلام

رشته های معماری، شهرسازی، نقاشی، ارتباط تصویری، گرافیک، طراحی پوشاک و طراحی دوخت 

خیر متاسفانه این مؤسسه رشته های تئاتر و سینما ندارد.

موفق باشید.

سلام و خسته نباشید آیا تطبیق رشته کارشناسی مشاوره در دانشگاه آزاد با رشته طراحی مد و لباس امکان پذیر است؟؟؟و رشته طراحی لباس و مد در دانشگاه های آزاد هنر شیراز وجود دارد؟؟؟

با سلام

صرفاً دروس عمومی و مشترک بین دو رشته تطبیق داده می شود . این مؤسسه رشته مدنظر شما را دارد . در خصوص دانشگاه آزاد بایستی سوالتان را از همان دانشگاه بپرسید.

موفق باشید.

من تو هنرستان رشته فتوگرافیک خوندم و کلاس دوازدهم هم خوندم و فارغ التحصیل شدم میخواستم بدونم امکانش هست در رشته شهرسازی در مقطع کارشناسی مشغول به تحصیل بشم؟

با سلام

بله و پذیرش در این رشته بر اساس سوابق تحصیلی می باشد. قابل ذکر است مهلت ثبت نام در رشته / مقطع کارشناسی پیوسته مهندسی شهرسازی همزمان با انتخاب رشته آزمون سراسری می باشد که احتمال می رود اواخر شهریور ماه باشد . لطفا هر هفته اطلاعیه های سازمان سنجش را مطالعه فرمائید.

موفق باشید.

با سلام و عرض ادب، میشه لطف کنید بفرمایید در دانشگاه آپادانا رشته طراحی و دوخت بدون کنکور هم دارید؟ اگر بله، ثبت نام از کی شروع میشه؟؟

با سلام

بله . ثبت نام این رشته در هر دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته ، برای هر دو ورودی مهر ماه و بهمن ماه بر اساس سوابق تحصیلی می باشد که مهلت اخذ پذیرش برای ورودی مهر ماه سپری شده است و مهات اخذ پذیرش برای ورودی بهمن ماه متعاقباً اعلام  می گردد. لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 07136987 داخلی های 105 و یا 106 تماس حاصل فرمائید.

موفق باشید.

با دیپلم تجربی میشه رشته طراحی دوخت تو دانشگاه دولتی خوند؟!

با سلام

در صورتیکه رشته موردنظر شما کارشناسی پیوسته طراحی دوخت باشد، بله و در غیر اینصورت بایستی حتما دیپلم طراحی دوخت داشته باشید.

موفق باشید.

 

سلام خسته نباشید من موسسه غیرانتفاعی خرد بوشهر تحصیل میکنم برای ترم بهمن ۹۹ اگه بخوام انتقالی بگیرم چه چیزی نیاز دارم؟ امکانش هست منتقل شم اونجا؟ کی باید اقدام کنم برای انتقالی؟

با سلام

برای انتقالی ابتدا بایستی موافقت دانشگاه مبدا ( مؤسسه غیرانتفاعی خرد بوشهر) را بگیرید سپس درخواست تان را جهت بررسی به این مؤسسه ارائه دهید و در صورتیکه این مؤسسه رشته ی تحصیلی شما را داشته باشد با انتقالی شما موافقت می گردد.

در صورتیکه دانشگاه مبدا با درخواست انتقالی شما موافقت نکند، می توانید انصراف داده و جهت پذیرش جدید در این مؤسسه اقدام نمائید.

موفق باشید.

من کارشناسی ناپیوسته مهندسی تکنولوژی کنترل گرایش فرایند رو دارم از دانشگاه غیر انتفاعی سال 92 فارغ‌التحصیل شدم و سربازی رفت ام پايان خدمت دارم می خواستم ببینم می تونم کارشناسی برق قدرت رو در دانشگاه شما بخونم

با سلام

بله می توانید . 

لطفاً جهت دریافت مشاوره برای ورود به این رشته با شماره تلفن 07136987 داخلی های 105 و  یا 106 تماس حاصل فرمائید.

موفق باشید.

سلام ببخشید من رشته نقشه برداری ثبت نام کردم مگه شهریه اولیه باید بدیم یا همش آخر ترم باید بپردازیم

با سلام

موقع ثبت نام در ابتدا بایستی مبلغ 500 هزار تومان بصورت علی الحساب پرداخت نمائید و مابقی آن در بازه زمانی تعیین شده ( تا قبل از شروع امتحانات پایان ترم ) باید تسویه حساب گردد.

موفق باشید. 

سلام خسته نباشین میخواستم بدونم رشته طراحی ودوخت با طراحی پوشاک چ تفاوتی باهم دارن؟

با سلام

تقریبا در بیشتر دروس یکسان هستند بجز چندین درس . لذا لطفا چارت درسی هر دو رشته که بر روی سایت می باشد را مطالعه فرمائید.

موفق باشید.

سلام من در رشته ي طراحي و دوخت در دانشگاه آپادانا ثبت نام كردم قرار بوده تماس بگيرن ولي خبري نيست چون شهرستان حضور دارم خواستم بدونم زمان پرداخت شهريه كي هست

با سلام

انتخاب واحد شما انجام شده و در سامانه قابل مشاهده می باشد. ضمناً شروع کلاسها از تاریخ 98/11/12 می باشد.

موفق باشید.

بنده دو ترم دیگه دارم یعنی بهمن امسال و مهر سال دیگه و کارشناسی رو تموم می کنم و بهمن سال دیگه می تونم برم ارشد ایا واجد شرایط رو دارم که شرکت کنم در کنکور ارشد چون در دفتر چه زده فارق التحصیلان تا تاریخ ۳۱ شش ۹۹ می تونن شرکت کنن

با سلام

بله در کنکور شرکت کنید و در صورتیکه در این مؤسسه پذیرفته شوید ، پس از مکاتبه با سازمان توسط این مؤسسه و انجام مراحل قانونی در صورت اخذ مجوز از سازمان شما می توانید از نیمسال بهمن آغاز به تحصیل نمائید.

موفق باشید.

سلام رشته کارشناسی مهندسی پزشکی دانشگاه اپادا ناکدوم گرایش است ؟؟

با سلام

هیچ یک از رشته ها در مقطع کارشناسی گرایش ندارند. همچنین رشته مهندسی پزشکی این مؤسسه نیز فاقد گرایش می باشد.

موفق باشید.

با سلام وقتتون بخیر. ببخشید من کارشناسی مهندسی کشاورزی گرایش اقتصاد خوندم و ارشد هم مهندسی صنایع غذایی خوندم. میخوام بدونم با این تغییر رشته میتونم مسئول فنی کارخانه باشم؟

با سلام

بستگی به کارخانه دارد . لطفا جهت مشاوره بیشتر با جناب آقای دکتر فیلی با شماره تلفن 07136987 داخلی 123 تماس حاصل فرمائید.

موفق باشید.

باسلام، من رشته ام توهنرستان کامپیوترهستش، برای ورودبه دانشگاه بدون مدرک پیش دانشگاهی ایاامکانش هست؟.... ممنون.

با سلام

بله اما فقط می توانید در رشته کاردانی کامپیوتر پذیرش شوید، به شرط اینکه مشکل نظام وظیفه نداشته باشید.

موفق باشید.

ایا یا دیپلم گرافیک کامپیوتر میتونم روانشناسی دانشگاه ازاد شرکت کنم

با سلام

در صورتیکه منظور شما رشته روانشناسی این مؤسسه می باشد، اگر دیپلم متوسطه دوم دارید بله در غیر اینصورت بایستی سال دوازدهم را بگذرانید. و در صورتیکه منظور شما رشته روانشناسی دانشگاه آزاد می باشد، بایستی از همان دانشگاه موردنظر بپرسید.

موفق باشید.

خسته نباشید من دیپلم فنی حرفه ای الکترونیک دارم میخواستم بدونم میتونم رشته ی زبان انگلیسی رو انتخاب کنم؟

با سلام

در صورتیکه مدرک دیپلم دوره دوم متوسطه و یا پیش دانشگاهی داشته باشید بله می توانید در غیر اینصورت خیر.

موفق باشید.

با سلام وخسته نباشید اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کاردانی به کارشناسی بدون آزمون کی اعلام میشه؟؟

با سلام

حدودا بهمن ماه اعلام می شود.

موفق باشید.

با سلام ببخشید . رشته تربیت بدنی ثبت نام کردم در آذر ماه ۹۸ . برای انتخاب واحد و پرداخت هزینه کی مراجعه کنم . متشکرم

با سلام

لطفا تقویم آموزشی که بر روی سایت به آدرس www.apadana.ac قسمت آموزش - تقویم آموزشی قرار دارد، مطالعه نموده و در تاریخ مشخص شده جهت واریز شهریه و انتخاب واحد آنلاین اقدام فرمائید.

موفق باشید.

با سلام . ببخشید پسرم در رشته تربیت بدنی در آذر ماه ۹۸ ثبت نام کردم برای انتخاب واحد و‌پرداخت هزینه کی باید مراجعه کنم؟

با سلام 

لطفا به تقویم آموزشی در سایت مؤسسه به آدرس www.apadana.ac قسمت آموزش - تقویم آموزشی مراجعه نمائید و در تاریخ مشخص شده جهت واریز وجه و انتخاب واحد آنلاین اقدام فرمائید.

موفق باشید.

سلام خسته نباشید آیا ثبت نام بدون کنکور ارشد در رشته های مهندسی پذیرش دارید؟

با سلام

خیر . پذیرش در مقطع ارشد فقط از طریق آزمون می باشد. جهت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 07136987 داخلی 105 تماس حاصل فرمائید.

موفق باشید.

سلام من رستم ریاضی بودهمیخوام رشته طراحی لباس بدون کنکور برم چند راه وجود داره که من بتونم این رشته رو بخونم

با سلام

برای ورود به این رشته 3 راهکار ممکن وجود دارد : 

1 - بایستی دیپلم طراحی دوخت بگیرید سپس در رشته کاردانی طراحی دوخت پذیرش شوید.

2 - ابتدا یک مدرک کاردانی ( در هر رشته ای ) بگیرید سپس در رشته کارشناسی ناپیوسته طراحی دوخت پذیرش شوید.

3 - بایستی رشته / مقطع کارشناسی پیوسته طراحی لباس را انتخاب کنید که متاسفانه این مؤسسه این رشته / مقطع را ندارد . 

موفق باشید.

سلام من رشته ام عكاسيه و در كنكور رشته طراحى دوخت قبول شدم ميتونم ترم بهمن گرافيك در دانشگاه شما ثبت نام كنم؟

با سلام

جهت بررسی نیاز به کد 4 رقمی دیپلم تان می باشد . لطفا به جدول شماره 4 دفترچه راهنمای ثبت نام و شرکت در آزمون کاردانی فنی و حرفه ای که بر روی سایت سازمان سنجش قرار دارد مراجعه فرمائید.

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 07136987 داخلی های 105 و یا 106 تماس حاصل فرمائید.

موفق باشید.

سلام کاردانی رشته سخت افزار کامپیوتر هم دارید

با سلام

خیر متاسفانه . این مؤسسه رشته کاردانی کامپیوتر نرم افزار دارد.

موفق باشید.

با سلام. شرایط ثبت نام رشته میکروبیولوژی در دانشگاه آپادانا چیست؟

با سلام

متاسفانه این مؤسسه این رشته تحصیلی را ندارد . در صورت تمایل به ثبت نام در رشته های دیگر با شماره تلفن 07136987 داخلی 105 تماس حاصل فرمائید.

موفق باشید.

با سلام خدمت شما ایا دانشگاهی بدون کنکور وجود و دارد برای بهمن دانشجو درمقطع ارشد بپذیرد یا امکان تغییر رشته درمقطع ارشد هست؟

با سلام 

بدون کنکور خیر ولی در صورتیکه در کنکور شرکت کرده اید ولی از دانشگاه قبولی خود راضی نیستید می توانید در مرحله تکمیل ظرفیت شرکت کرده و مجددا انتخاب رشته / شهر انجام دهید. جهت تغییر رشته بایستی مجددا در کنکور ارشد شرکت نمائید.

موفق باشید.

سلام , من کارت پایان خدمت دارم و دیپلم , می خوام رشته حسابداری بخونم باید کنکور بدم بیام دانشگاه آپادانا ؟

با سلام

بستگی به دیپلم دارد اگر پیش دانشگاهی دارید بایستی وارد رشته کارشناسی پیوسته حسابداری شوید که برای ورود به این رشته بایستی آزمون سراسری شرکت کنید و در صورتیکه دیپلم متوسطه کارودانش یا فنی حرفه ای دارید باید در مقطع کاردانی رشته دیپلم تان پذیرش شوید که کاردانی حسابداری نیز با آزمون می باشد.

موفق باشید.

من ارشد عمران هستم وقبول شدم ولی کارشناسی واحد داشتم که دی تموم میشم میتونم ورودی بهن برم غیر انتفاعی قبول بودم مهر

با سلام

در صورتیکه شما پذیرفته شده ی ارشد این مؤسسه می باشید بله در غیر اینصورت بایستی از همان دانشگاه موردنظر بپرسید.

موفق باشید.

سلام خسته نباشید برای ترم بهمن ۹۸ رشته مهندسی معماری دارین؟؟

با سلام

بله ولی ظرفیت آن پر شده است. پذیرش در رشته کاردانی معماری ظرفیت دارد.لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 07136987 داخلی های 105 و 106 تماس حاصل فرمائید.

موفق باشید.

با سلام. من این ترم کارشناسی رشته برق از دانشگاه آزاد میگیرم. میتونم بعد از فارغ التحصیل شدن بیام دانشگاه آپادانا رشته حقوق بخونم؟ سربازی هم نرفتم.

با سلام

خیر. شما فقط اجازه ادامه تحصیل در مقطع بالاتر را دارید چون نظام وظیفه برای هر مقطع تحصیلی فقط یک بار معافیت تحصیلی صادر می نماید، مگر اینکه پایان خدمت بگیرید.

موفق باشید.

سلام خسته نباشید ببخشید من دوترم دانشگاه ازاد داریون رشته حسابداری پاس کردم میخواستم بدونم میتونم از ترم بعد انتقالی به دانشگاه اپادانا بگیرم؟و اینکه شرایطش چی هست و چه مدارکی لازم هست ممنونم

با سلام

انتقالی از دانشگاه آزاد به غیرانتفاعی ممکن نمی باشد. بایستی ابتدا در این موسسه پذیرش شوید سپس از آن دانشگاه انصراف دهید. ضمنا واحدهای گذرانده شده تطبیق داده خواهد شد.

موفق باشید.

سلام من کنکور ارشد قبول دانشگاه غیر انتفاعی شدم ولی واحد داشتم نتونستم برم من ورودی بهمن میتونم برم همون دانشگاه که قبول شدم

با سلام

در صورتی که شما در مؤسسه آپادانا پذیرفته شده اید بله در غیر اینصورت بایستی از همان دانشگاهی که قبول شده اید بپرسید.

موفق باشید.

سلام خسته نباشيد براي ثبت نام ترم بهمن كي بايد اقدام كنيم ؟

با سلام

مهلت ثبت نام تا قبل از تاریخ 98/10/30 می باشد. لطفا با در دست داشتن مدارک ذیل به مؤسسه مراجعه حضوری نمائید.

کپی شناسنامه و کارت ملی - عکس - کلیه مدارک آخرین مقطع تحصیلی + یک سری کپی 

موفق باشید.

سلام.میخواستم بدونم من ک دارم دیپلم تجربی99 رو میگیرم.ایا میتونم بدون کنکور رشته طراحی و دوخت دانشگاهتون رو ثبت نام کنم؟

با سلام

خیر . برای ورود به رشته طراحی دوخت حتما بایستی مدرک دیپلم طراحی دوخت داشته باشید.

موفق باشید.

سلام وقتتون بخیر... میخواستم بدونم ظرفیت رشته ی طراحی پوشاک کاردانی به کارشناسی تقریبا چند نفر هست توی تکمیل ظرفیت؟

با سلام 

ظرفیت این رشته 79 نفر می باشد.

موفق باشید.

سلام روزتون بخير نتايج تکمیل ظرفیت هفته پیش اعلام شده, اونهایی که در این مرحله دانشگاه آپادانا مقطع ارشد پذیرفته شدن برای ثبت نام کی باید اقدام کنند؟ باید از الان شروع به تحصیل کنند برای ترم مهر یا ترم بهمن؟

با سلام 

مهلت ثبت نام تا تاریخ 98/10/30 می باشد. لطفا با در دست داشتن مدارک ذیل مراجعه حضوری فرمائید :

کلیه مدارک کارشناسی + یک سری کپی - کپی شناسنامه و کارت ملی تمامی صفحات - 6 قطعه عکس 

ضمنا شما ورودی بهمن ماه سال 1398 می باشید.

موفق باشید.

سلام میخواستم بدونم شهریه رشته روانشناسی چقدر هست؟؟

با سلام

مجموع شهریه های ثابت و متغیر حدودا ترمی یک میلیون و پانصد هزار تومان می باشد.

موفق باشید.

سلام ببخشید من ارشدشیمی تجزیه دامغان روزانه قبول شدم حالامخای تکمیل ظرفیت ارشدشاهرودتجزیه تورثبتنام کنم ایاواحدهای گذرانده تطبیق میخوره یانه؟

با سلام

بایستی از همان دانشگاه مد نظرتان ( شاهرود ) بپرسید.

موفق باشید.

 

باسلام من کنکور ارشد 98 رشته پژوهش هنر شرکت کردم ایا درتکمیل ظرفیت میتوانم تغییر رشته بدم طراحی پارچه ولباس شرکت کنم؟

با سلام

خیر . فقط در رشته ای که آزمون داده اید می توانید انتخاب رشته کنید.

موفق باشید.

 

سلام ایا مشکلی واسم پیس نمیاد جهت شرکت در ازمون وکالت؟ اگر ابتدا با کارشناسی عمران ؛ کارشناسی ناپیوسته حقوق ثبتی رو خونده باشم حالا باید برم کاردانیش رو بخونم عاقلانه نیست ولی کاریه که شده بعدا فهمیدم که نمیشه واسه ازمون وکالت باید حتما کارشناسی ۴ ساله حقوق داشته باشی بازم حواستم مطمئن بشم ممنون

با سلام

بله برای شرکت در آزمون وکالت حتما بایستی رشته کاردانی و کارشناسی مرتبط باشد . ضمناً جهت اطمینان خاطر از مرکز وکلا نیز بپرسید.

موفق باشید. 

سلام من دانشگاه دولتی قب.ل شدم ولی ثبت نام نکردم حالا وقتش تموم شده ایا امکانش هست ثبت نام کنم باید چیکار کنم

با سلام

اگر منظور شما ثبت نام در مؤسسه آپادانا می باشد، ثبت نام تکمیل ظرفیت آغاز شده و تا تاریخ 98/10/30 مهلت دارد. و اگر منظور شما ثبت نام در آن دانشگاه دولتی که قبول شده اید می باشد، بایستی از همان دانشگاه مدنظرتان بپرسید.

موفق باشید.

رشتم تو دبیرستان کامپیوتر بوده راحت ترین راه برای اینکه بتونم برای دانشگا طراحی دوخت بخونم چیست؟

با سلام

2 راهکار وجود دارد : 1 - ابتدا دیپلم طراحی دوخت بگیرید سپس در کد رشته کاردانی طراحی دوخت ثبت نام کنید . 2 - ابتدا با همان دیپلم کامپیوتر مدرک کاردانی کامپیوتر بگیرید سپس برای مقطع کاردانی به کارشناسی در رشته کارشناسی ناپیوسته طراحی دوخت ثبت نام کنید.

موفق باشید.

 

سلام نمره پروژه من وارد نشده بوده .رفتم دانشگاه برای فارغ تحصیلی واردش کردن داخل ترم ۶ گفتن برای فارغ تحصیلی باید نامه بزنیم دانشگاه شیراز ۹۸/۶/۲۳نامه روزدن الان حدود ۵۰روزه هنوز تایید نکردن واسه فارغ تحصیلی ؟باید چکار کنم؟

با سلام

چون سقف سنوات تحصیلی شما به اتمام رسیده بوده، پرونده شما جهت اخذ مجوز ادامه تحصیل به کمیسیون موارد خاص دانشگاه شیراز ارسال شده است لطفا جهت پیگیری جواب آن با شماره تلفن 07136987 داخلی 103 سرکار خانم جهرمی تماس حاصل فرمائید.

موفق باشید.

سلام من سال۸۲ پرستاری قبول شدم ولی نرفتم. الان نمیتونم تو اون رشته ثبت نام کنم یا دوباره باید کنکوربدم.

با سلام

مؤسسه آپادانا رشته پرستاری ندارد. لذا بایستی سوالتان را از همان دانشگاهی که پذیرفته شده اید بپرسید.

موفق باشید.

 

سلام ميخواستم بدونم با مدرك ليسانس مهندسى فضاى سبز ميتونم دوباره كنكور تجربى شركت كنم ؟

با سلام

بله . برای شرکت در کنکور تجربی بایستی دارای مدرک پیش دانشگاهی باشید.

موفق باشید.

باسلام. زمان ثبت نام کاردانی به کارسناسی

با سلام

ثبت نام تکمیل ظرفیت آزمون کاردانی به کارشناسی آغاز شده و تا تاریخ 98/10/30 مهلت دارد.

موفق باشید.

با سلام بنده دانشجوی ترم دو کامپیوتر هستم ورودی بهمن ۹۷، و قبل از وردو به دانشگاه آپادانا یک ترم رو در دانشگاه پیام نور بودم که البته اون ترم رو هم مرخصی گرفتم و واحدی رو اخذ نکردم ، خواستم ببینم الان میتونم تغییر رشته بدم به رشته تصویر پردازی یا خیر؟

با سلام

بستگی به نظام وظیفه دارد : اگر مشمول هستید و دانشگاه پیام نور برای شما معافیت تحصیلی گرفته باشد خیر و درغیر اینصورت بله. لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 07136987 داخلی 105 تماس حاصل فرمائید.

موفق باشید.

سلام خسته نباشيد ميخواستم بدونم ايا امكان داره بدون كنكورو ديپلم ناقص در رشته هنرموسسه اپادانا ثبت نام كرد

با سلام

اگر منظور شما از رشته های هنر گرافیک و نقاشی می باشد در حال حاضر پذیرش بدون آزمون آغاز شده و تا تاریخ 98/10/30 نیز مهلت دارد ولی حتما بایستی تا تاریخ مذکور دیپلم خود را بگیرید.

موفق باشید.

سلام ,بنده در پذیرش بر اساس سوابق انتخاب رشته کردم,رشته شیلات خلیج فارس بوشهر قبول شدم,ولی میخواهم اولویت بعدی که معماری اپادانا هست رو بخونم,پذیرش بر اساس ثوابق هم کارنامه سبز یا فرایندی برای انتخاب اولویتهای انتخابی بعدی دارد یا خیر؟تشکر.

با سلام

با توجه به اینکه پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی برای رشته معماری ورودی بهمن ماه تکمیل شده است، شما بایستی انتقالی توام با تغییر رشته بگیرید که مستلزم موافقت دانشگاه مبدا ( خلیج فارس بوشهر ) می باشد.

موفق باشید.

سلام میخواستم بدونم اگه من برم اموزشگاه طراحی لباس وبعدش مدرک که گرفتم میتونم باهمون مدرک وارددانشگاه بشم وشرایطش چجوریه ممنون.

با سلام

پس از اینکه از آن آموزشگاه آزاد درجه مهارت های مربوطه را اخذ کردید باید به اداره آموزش و پرورش ناحیه محل سکونت خود مراجعه کرده تا در فرمت دیپلم مورد تائید آموزش و پرورش تطبیق داده شود. ضمناً ثبت نام تکمیل ظرفیت رشته های طراحی دوخت و پوشاک آغاز شده و تا تاریخ 98/10/30 نیز مهلت دارد.

موفق باشید.

سلام من دیپلم طراحی دوخت دارم و خواستم بدونم ظرفیت تکمیله ی نه تا دیر نشده ثبت نام کنم

با سلام

ثبت نام تکمیل ظرفیت آغاز شده و تا تاریخ 98/10/30 نیز مهلت دارد. لطفا با در دست داشتن مدارک ذیل مراجعه حضوری فرمائید.

کپی شناسنامه، کارت ملی، گواهی موقت و ریزنمرات متوسطه یا کاردانی - یک قطعه عکس پرسنلی 

موفق باشید.

سلام برای رشته حسابداری ترم مهر ثبت نام دارید؟

با سلام

مهلت ثبت نام برای ترم مهر به اتمام رسیده است.

لذا اگه منظور شما رشته های کاردانی پیوسته حسابداری و یا کارشناسی ناپیوسته حسابداری می باشد، برای ورودی بهمن ماه سال 1398 ثبت نام آغاز شده و تا تاریخ 98/10/30 نیز مهلت دارد ولی اگر منظور شما رشته کارشناسی پیوسته حسابداری می باشد، صرفاً با آزمون می باشد و بایستی در آزمون سراسری سال 1399 شرکت فرمائید.

موفق باشید.

سلام ببخشید شما واسه نیم سال دوم بهمن 98 هم بدون کنکور دانشجو ثبت نام میکنید؟! وقتش تا کی هست؟؟

با سلام

در صورتیکه بخش نامه تکمیل ظرفیت از سوی سازمان سنجش اعلام گردد، بله . جهت مطلع شدن از آغاز تکمیل ظرفیت لطفا پیج اینستاگرام موسسه آپادانا را دنبال کنید. apadana_uni@

موفق باشید.

با سلام و خسته نباشيد ببخشيد من تقريبا ٤ سال پيش تو موسسه شما دانشجو مهندسي پيوسته صنايع(شماره دانشجويي:٩٢٤٢٦٢٢٥)بودم و يه ترم با پاس كردن چند واحد هم خوندم و ادامه ندادم و پارسال انصراف از تحصيل دادم،حالا بنده برا مهاجرت و ارائه به سفارت نياز به مدركي دال بر اينكه واحد هايي از دانشگاه رو پاس كردم،آيا امكان اين هستش كه اين مدرك به من داده شود ،ممنون كه پاسخگو باشيد...

با سلام

در صورتیکه با موسسه تسویه حساب کنید کلیه مدارک پرونده ای و ریزنمرات دروس پاس شده به شما تحویل داده خواهد شد. در خصوص نحوه تسویه حساب با شماره تلفن 07136987 داخلی 105 ( خانم بلاغی ) تماس حاصل فرمائید.

موفق باشید.

 

سلام میخاستم بدونم دانشگاه اپادانا شیراز خوابگاه داره؟

با سلام

بله لطفا جهت اطلاعات بیشتر با آقای کشاورز با شماره تلفن 07136987 داخلی 119 تماس حاصل فرمائید.

موفق باشید.

من سال پیش یعنی ۹۷ورودی بهمن بودم و یک درس دوباره افتادم. سال پیش ۵۰۰ت شهریه ثابت دادم اما نیومدم اصلا .الان برای برگشت پولم باید چکار کنم؟کارشناسی هستم مدیریت بازرگانی

با سلام

لطفا هر چه سریعتر جهت مشاوره حضوری به موسسه ( واحد ثبت نام - خانم بلاغی ) مراجعه فرمائید.

موفق باشید.

سلام من ميخوام رشته روانشناسي بدون كنكور واسه ترم مهر ثبت نام كنم چيكار بايد بكنم؟

با سلام

مهلت ثبت نام برای ترم مهر به اتمام رسیده است.برای ترم بهمن نیز باید بخش نامه تکمیل ظرفیت اعلام گردد. خواهشمند است اطلاعیه های موسسه آپادانا را از طریق پیج @apadana_uni پیگیری نمائید.

موفق باشید.

سلام من ديپلم گرافيك كامپيوتر را دارم نيازي هست مدرك پيش دانشگاهي داشت براي ورود به دانشگاه؟؟

با سلام

برای ورود به رشته کاردانی گرافیک نیازی به مدرک پیش دانشگاهی ندارید ولی برای ورود به رشته های کارشناسی پیوسته حتما بایستی سال دوازدهم یا دوره پیش دانشگاهی را گذرانده باشید.

موفق باشید.

سلام لطف میکنید کد پستی دانشگاه رو اعلام کنید برای تاییدیه تحصیلی میخوام

با سلام

7187985443

موفق باشید.

میخواستم بدونم مدرک دانشگاه اپادانا معتبر هست؟! و اینکه درسته که میگن مدرک دانشگاه شیراز میدن ؟! لطفت زود جواب بدین . ممنون

با سلام

موسسه آپادانا دارای مجوز رسمی از وزارت علوم تحقیقات فناوری می باشد و تحت نظارت مستقیم دانشگاه شیراز می باشد. ضمنا مدرک موسسه آپادانا توسط وزارت علوم جهت ترجمه به خارج از کشور تائید می گردد.

موفق باشید.

من رشته ی مهندسی پزشکی این دانشگاه رو قبول شدم، برای ثبت نام چه مدارکی باید بیارم؟

با سلام

اصل شناسنامه و یک برگ تصویر از تمام صفحات آن

2 اصل کارت ملی و یک برگ تصویر پشت و روی آن

3 - عکس 4*3 جدید تمام رخ (خواهران 4 قطعه، برادران 6 قطعه) ضمناً تمامی عکسها باید پشت نویسی کامل شوند.

4 اصل گواهی موقت پایان دوره متوسطه و پیش دانشگاهی یا متوسطه دوم عکسدار و مهر و امضا شده + 2 سری کپی

5- اصل ریز نمرات دوره متوسطه و پیش دانشگاهی یا متوسطه دوم عکسدار و مهر و امضا شده و تمبردار + 2 سری کپی

6- اصل مدرک پایان دوره دیپلم متوسطه و پیش دانشگاهی یا متوسطه دوم عکسدار و مهر و امضا شده + 2 سری کپی

7 - فيش پستي درخواست تأئيديه تحصيلي ديپلم متوسطه و پیش دانشگاهی یا متوسطه دوم به دانشگاه محل قبولي.

8 - شهریه آموزشی علی الحساب به مبلغ پنج میلیون ریال (5،000،000 ریال ) می باشد که در مکان مؤسسه از طریق دستگاه کارتخوان قابل پرداخت می باشد.

9 - پرینت قبولی ازسایت سازمان سنجش

10 - آقایان در صورت داشتن کارت پایان یا معافیت خدمت، ارائه اصل و کپی این کارت الزامی است .

  • قابل توجه دانشجویانی که موفق به اخذ مدرک دیپلم متوسطه تا تاریخ 31/06/98 نخواهند شد، ( دروس پاس نشده دارند ) : از این دسته از داوطلبان به صورت مشروط ثبت نام به عمل خواهد آمد و ورودی بهمن ماه سال 98 خواهند بود.
  • موفق باشید.
من مهندسی پزشکی موسسه پاسارگاد قبول شدم میشه بیام آپادانا همین رشته و بخونم یا انتقالی بگیرم؟؟

با سلام

در صورتیکه موسسه پاسارگاد با انتقالی شما به موسسه آپادانا موافقت نمایند بله در غیر اینصورت بایستی منتظر مرحله تکمیل ظرفیت باشید. جهت اطلاع از آغاز تکمیل ظرفیت لطفا اطلاعیه های موسسه آپادانا را از طریق پیج apadana_uni@ دنبال نمائید.

موفق باشید.

ایا من میتونم با مدرک دانشگاه فنی و حرفه ای رشته سخت افزار کارشناسی نرم افزار دانشگاه ازاد برم؟

با سلام

در صورتیکه سال دوازدهم یا دوره کاردانی را گذرانده باشید بله . ضمناً شما بایستی سوالتان را از همان دانشگاه مدنظر ( دانشگاه آزاد ) بپرسید.

موفق باشید.

آیا با معدل کتبی نهایی ۱۲ احتمال قبولی در رشته مهندسی پزشکی هس؟؟؟

با سلام

مؤسسه آپادانا نمی تواند در این خصوص اظهارنظر کند و گزینش فقط توسط سازمان سنجش صورت می گیرد.لذا شما بایستی منتظر اعلام نتایج باشید.

موفق باشید.

سلام من كلاس يازدهم معماري هستم ميخواستم بدونم كه براي كنكور كنكور رياضي بدم بهتره يا كنكور هنر چون من در كنار معماري تو اين يك سال بعد از ظهر كلاساي رياضي و فيزيك و.. رفتم و توانايي كنةور رياضي دادن رو دارم به نظرتون كدومش درست تر هست

با سلام

شما فقط می توانید در آزمون کاردانی رشته معماری شرکت کنید و برای شرکت در کنکور ریاضی حتما بایستی دوره پیش دانشگاهیی یا سال دوازدهم را گذرانده باشید.

موفق باشید.

سلام وقت بخیر . مهلت ثبت نام برای مهر ۹۸ تا کی هس؟

با سلام

در صورتیکه شما در مؤسسه آپادانا پذیرفته شده باشید تا 10 مهر مهلت ثبت نام دارید.

موفق باشید.

سلام من یکی از دروس عمومی رو نگذروندم الان بعد از یکسال یادم نیست چه درسی هست ولیست دروس عمومی رشته طراحی دوخت رو میخواستم

با سلام

لطفا در این خصوص با سرکار خانم موسوی با شماره تلفن 07136987 داخلی 107 تماس حاصل فرمائید.

موفق باشید.

سلام خسته نباشید من میخواستم این ترم مرخصی بگیرم باید چی کار کنم ؟ 9714105047

با سلام

در این خصوص لطفا با کارشناس رشته خود تماس بگیرید . 

موفق باشید.

سلام ايا هنوز هم امكان ثبت نام بدون كنكور رشته روانشناسي يا مهندسي پزشكي هست يا وقتش تموم شده؟

با سلام

متاسفانه مهلت آن تمام شده و سایت ثبت نام تا اطلاع ثانوی بسته شده است.

موفق باشید.

با عرض سلام بنده فارغ التحصیل رشته گرافیک در سال 92 هستم ، برای گرفتن مدرکم چه روزهایی میتونم مراجعه کنم؟

با سلام

همه روزه بین ساعات 8 تا 13 لطفا جهت اطلاعات بیشتر با سرکار خانم جعفری زاده با شماره تلفن 07136987 داخلی 108 تماس حاصل فرمائید.

موفق باشید.

سلام خسته نباشید. من سطح 1 حوزه رو تموم کردم و مدرک کاردانی فقه و اصول دارم. میخواستم بدونم با این مدرک میتونم توی دانشگاه برای تربیت معلم پذیرش بشم !?

با سلام

متاسفانه مؤسسه آپادانا رشته های تربیت معلم ندارد لذا بایستی از دانشگاه هایی که رشته های تربیت معلم را دارند بپرسید.

موفق باشید.

سلام ببخشید من ثبت نام اولیه را هم که تا تاریخ 28 شهریور بود انجام ندادم اما الان بسیار علاقه مند هستم ک در رشته روانشناسی شرکت کنم.. ایا امکان پذیر هست که حضوری خدمت برسم؟

با سلام

متاسفانه خیر.لطفا جهت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 07136987 داخلی 105 یا 106 تماس حاصل فرمائید.

موفق باشید.

سلام .من تازه امسال میخواستم برم دانشگاه ازاد و هنوز مدارکمو تحویل ندادم فقط اسکن مدارکمو اینترنتی برای دانشگاه فرستادم و هزینه ثابت رو دادم ..و هیچ انتخاب واحدی هم نکردم ایا میتونم پولم رو پس بگیرم ؟ لطفا سریع پاسخ بدید واقعا نمی دونم چیکار کنم !😓😓

با سلام

لطفا سوالتان را از همان دانشگاه مدنظرتان ( دانشگاه آزاد ) بپرسید.

موفق باشید.

سلام نتیجه ترم اولی ها صرفا بر اساس سوابق کی اعلام میشه ؟ و چجوری اعلام میشه؟

با سلام

بر طبق اطلاعیه سازمان سنجش نتایج تا 10 مهر ماه در سایت سنجش  www.sanjesh.org اعلام می گردد.

موفق باشید.

من دیپلم تجربی هستم . خیلی دوره ها را سرکار گذروندم . میشه با مدرکهایی که برای دوره ها دارم . لیسانس دریافت کنم ؟

با سلام

برای دریافت مدرک لیسانس حتما بایستی مدرک پیش دانشگاهی نظام قدیم یا سال 12 داشته باشید.

موفق باشید.

اگر یکبار علمی کاربردی بدون کنکور شرکت کرده و قبول شده باشی اما نرفته باشی..مجدد در دوره بعد میتوانیم شرکت کنیم؟

با سلام

بله . قبولی در دانشگاه علمی کاربردی و عدم مراجعه منجر به محرومیت از آمون نخواهد شد.

موفق باشید.

سلام ببخشید من با معدل کتبی نهایی15/17رشته تجربی امکان قبولی رشته علوم ورزشی موسسه شمارو دارم؟

با سلام

گزینش فقط توسط سازمان سنجش صورت می پذیرد ولی با توجه به ظرفیت این رشته احتمال قبولی شما زیاد است.

موفق باشید.

سلام خسته نباشید من دیپلم ادبیات دارم و پیش دانشگاهی رو نخوندم میتونم کاردانی و در موسس عالی بگذرونم چه رشته هایی روقادرم ادامه بدم بدون پیش دانشگاهی ؟

با سلام

خیر متاسفانه شما شرایط ثبت نام در هیچ یک از رشته های مؤسسه آپادانا را ندارید. یا باید مدرک پیش دانشگاهی و یا سال دوازدهم داشته باشید یا دیپلم فنی و حرفه ای یا کار و دانش داشته باشید.

موفق باشید.

سلام خسته نباوشیدمن ۲سال پیش کنکورمعماری دادم قبول شدم ولی دانشگاه انصراف دادم الان بعد۲سال میخوام دوباره برم دانشگاه البته رشته علوم پایه اموزش کلاس های ابتدایی ولی بهم میگن مدرک پیش دانشگاهی میخوادمن بایدچیکارکنم واقعاراه حلی نیس بتونم ثبت نام کنم میگن بایدبرم مربی بهداشت مدارس کاردانی بخونم بعدش کارشناسی اموزش ابتدایی شرکت کنم ولی من دروس فیزیک ریاضی ضعیف درس های مربی بهداشت هم دیدم همینه میشه کمکم کنین ممنونم واقعادودل شدم ازطرفی هم واقعامعلمی دوس دارم

با سلام 

شما بایستی مجدداً در آزمون شرکت کرده و رشته های تربیت معلم یا دبیری را انتخاب نمائید. لطفا جهت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 07136987 داخلی 105 یا 106 تماس حاصل فرمائید.

موفق باشید.

 

با عرض سلام من دیپلم کاردانش گرافیک دارم. واسه ادامه تحصیل در مقطع کاردانی در موسسه شما میتونم اقدام کنم؟

با سلام

بله شما می توانید در رشته کاردانی گرافیک در مؤسسه آپادانا ادامه تحصیل دهید. لطفا جهت اطلاعات بیشتر راجع به نحوه ورود به این رشته با شماره تلفن 07136987 داخلی 105 یا 106 تماس حاصل فرمائید.

موفق باشید.

سلام... من مدرک کارشناسی مهندسی معماری دارم.. میخام برای ارشد معماری داخلی بخونم... آیا با مدرک ارشد معماری داخلی میتونم در آزمون نظام مهندسی طراحی معماری شرکت کنم!؟ یا باید از طریق مدرک کارشناسی معماریم اقدام ب شرکت در آزمون نظام مهندسی کنم!؟

با سلام

شما بایستی این سوال را از سازمان نظام مهندسی بپرسید.

موفق باشید.

سلام وقتتون بخیر سر فصل های طراحی لباس در مقطع کارشناسی ارشد از کجا میتونم تهیه کنم؟
چارت درسی

                             چارت درسی کارشناسی ارشدطراحی پارچه و لباس

تعداد واحدهای درسی              
دروس اصلی تخصصی 22
دروس اختیاری 4
پایان نامه 6
کل واحد 32

دروس جبرانی (مختص دانشجویان غیر مرتبط)

شماره درس نام درس واحد نوع درس پیشنیاز همنیاز
214344 چاپ سنتی 2 جبرانی نظری _ عملی _ _
160315 رنگ در طراحی لباس 2 جبرانی نظری _ عملی _ _
مجموع واحد  4                         

ترم اول

شماره درس نام درس واحد نوع درس پیشنیاز همنیاز
2141401 زبان تخصصی 2 تخصصی نظری _ _
2141404 مبانی سازمان و مدیریت مد و بازاریابی 2 تخصصی نظری _ _
2144013 زیباشناسی هنر 2 اختیاری نظری _ _
2141405 پارچه شناسی تخصصی 2 تخصصی نظری _ _
2141409 سبک شناسی در طراحی پارچه و لباس 2 تخصصی نظری- عملی _ _
مجموع واحد          10 

ترم دوم

شماره درس نام درس واحد نوع درس پیشنیاز همنیاز
21414016 بررسی نقوش و نمادها در هنرهای سنتی ایران 2 جبرانی نظری _ _
21414019 طراحی پارچه تخصصی 2 جبرانی نظری _ عملی _ _
2141406 آشنایی با ماشین آلات مرتبط 2 تخصصی نظری _ _
2141402 نقش و جایگاه کامپیوتر در طراحی پارچه و لباس 2 تخصصی نظری _ عملی _ _
مجموع واحد 8

ترم سوم

شماره درس نام درس واحد نوع درس پیشنیاز همنیاز
21414010 کارگاه طراحی تخصصی 2 تخصصی عملی کاربرد کامپیوتر_مبانی سازمان_سبک شناسی _
2141408 متدهای کاربرد رنگ در پارچه 2 تخصصی نظری _ _
21414015 سمینار 2 تخصصی نظری _ عملی _ _
2141407 تجزیه و تحلیل منسوجات ایران و جهان 2 تخصصی نظری _ _
21414011 فلسفه هنر اسلامی 2 اختیاری نظری _ _
مجموع واحد 10                                   

ترم چهارم

شماره درس نام درس واحد نوع درس پیشنیاز همنیاز
21414014 پایان نامه 6 پروژه عملی _ _
To Top
سلام خسته نباشید عذر میخوام میخواستم بدونم شما کاردانی به کارشناسی رشته حسابداری دارین؟؟ من الان کاردانی حسابداری دارم از دانشگاه سما شیراز واحد گلدشت معالی اباد

با سلام

بله .ضمناً پذیرش این  رشته از طریق شرکت در آزمون کاردانی به کارشناسی می باشد.

موفق باشید.

سلام،من دانشگاه ازاد بدون کنکور رشته شیمی رو انتخاب کردم اما میخواستم بدونم میتونم رشته مدیریت مالی رو هم انتخاب کنم چون میخوام مدیریت برم؟

با سلام

بله لطفا جهت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 07136987 داخلی 105 یا 106 تماس حاصل فرمائید.

موفق باشید.

با سلام من رشته ی روانشناسی با سوابق رو در انتخاب رشته های با سوابق تحصیلی انتخاب کردم آیا احتیاج به مراجعه حضوری میباشد یا همون ثبت نام از طریق سایت سنجش کافی است؟؟

با سلام

خیر تا زمانی که نتایج نهایی از طریق سایت سازمان سنجش اعلام نشده ، نیازی به مراجعه حضوری نمی باشد. ضمنا نتایج تا تاریخ 10 مهر ماه اعلام می گردد.

موفق باشید.

سطح علمی رشته کارشناسی پیوسته ارتباط تصویری از نظر وزارت علوم و آموزش عالی در مقایسه با دانشگاه سوره تهران و سایر موسسات چگونه است؟ سپاس

با سلام

در خصوص سطح بندی مؤسسات و کلیه مراکز آموزش عالی شما می توانید در اینترنت ( Google ) سرچ کنید و شخصا لیست های سطح بندی را مطالعه فرمائید.

موفق باشید.

سلام.من دیپلم تجربی دارم میتونم در مقطع کاردانی پیوسته مترجمی زبان انگلیسی بخونم؟!

با سلام

متاسفانه مؤسسه آپادانا رشته مترجمی زبان انگلیسی ندارد.

موفق باشید.

سلام .ببخشید من دیپلم کامپیوتر دارم.میتونم در رشته طراحی و دوخت ثبت نام کنم.لطفا راهنماییم کنید

با سلام

خیر متاسفانه. برای ورود به رشته طراحی دوخت بایستی مدرک دیپلم طراحی دوخت داشته باشید.

موفق باشید.

سلام.رشته تکنسین پروتز های دندانی دانشگاه آپادانا تدریس میشه؟؟اگر نمیشه چه دانشگاه هایی تو شیراز ارائه میدن؟

با سلام

خیر متاسفانه. لیست تمامی کد/رشته ها در دفترچه راهنمای آزمون بر روی سایت سازمان سنجش www.sanjesh.org قرار دارد.

موفق باشید.

سلام . من مدرک کارشناسی جهاد دانشگاهی دارم . میخواستمم بدونم که میشه با این مدرک در کنکور ارشد شرکت کرد؟؟

با سلام

در صورتیکه مدرک کارشناسی جهاد دانشگاهی مورد تایید وزارت علوم تحقیقات فن آوری باشد بله.

موفق باشید.

باعرض سلام من ديپلم تجربي دارم ايا ميتونم دررشته طراحي دوخت شرکت کنم؟

با سلام

خیر متاسفانه . برای ورود به رشته طراحی دوخت باید دیپلم طراحی دوخت داشته باشید.

موفق باشید.

 

سلام ایا فارغ التحصیلان رشته های تجربی می توانند در رشته مهندسی کامپیوتر ثبت نام کنند ؟ با تشکر

با سلام

بله . لطفا جهت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 07136987 داخلی 105 یا 106 تماس حاصل فرمائید.

موفق باشید.

سلام خسته نباشید من با سوابق تحصیلی انتخاب رشته کردم بعد الان که جوابش تو مهر میاد ما از کی میریم دانشگاه؟ آخه یکنفر گفت از بهمن میرین ممنون میشم پاسخ بدید

با سلام

در صورت قبولی شما ورودی مهر ماه هستید و بلافاصله پس از اعلام نتایج کلاس ها شروع می شود.

موفق باشید.

سلام بنده فارغ التحصیل پیش دانشگاهی رشته علوم تجربی هستم میتونم رشته کارشناسی یا کاردانی طراحی دوخت بخونم؟

با سلام

خیر . برای ورود به رشته طراحی دوخت ختما بایستی مدرک دیپلم طراحی دوخت داشته باشید.

موفق باشید.

با معدل ۱۸/۹۶میتونم وارد دانشگاه عالی آپادانا بشم؟ سازمان سنجش هم ثبت نام کردم گفتن ک اواخر شهریور ماه میاد احتمال قبولی من هست؟

با سلام

مؤسسه آپادانا در این خصوص نمی تواند اظهارنظر کند و گزینش فقط توسط سازمان سنجش صورت می پذیرد ولی با توجه به ظرفیت این رشته و معدل بالای شما احتمال قبولی شما زیاد است.

موفق باشید.

با معدل کتبی دیپلم ۱۷/۶۹ و معدل کل ۱۸/۸۹ تجربی میتونم حقوق دانشگاه اپادانا رو بیارم؟؟؟

با سلام

مؤسسه آپادانا نمی تواند پیش بینی کند و فقط از طریق سازمان سنجش ارزیابی می گردد.

موفق باشید.

سلام خدا قوت میخواستم بدونم من دیپلم کامپیوتر تصویر سازی گرفتم میتونم توی رشته ی nba یا مدیریت کسب و کار ادامه تحصیل بدم ممنونم

با سلام

با توجه به اینکه مؤسسه آپادانا رشته ارشد مدیریت کسب و کار مالی دارد، برای ورود به این رشته باید مدرک لیسانس داشته باشید ضمنا پذیرش این رشته از طریق آزمون کارشناسی ارشد می باشد.

موفق باشید.

سلام. من دیپلم ناقصم ولی دانشگاه قبول شدم .دانشگاه فرصتی میده که دی ماه دیپلمم رو کامل کنم؟

با سلام

بله شما تا بهمن ماه سال جاری مهلت دارید تا مدرک دیپلم ارائه دهید ضمنا شما ورودی بهمن خواهید بود.

موفق باشید.

سلام،من دیپلم مدیریت خانواده برای خرداد امسال رو دارم، ،همینطور دیپلم فنی حرفه ای طراحی لباس ،آیا میتونم در دانشگاه بدون کنکور ،استان تهران شرکت کنم؟اگر میشه لطفا اسامی دانشگاها رو بفرمایید

با سلام

با دیپلم مدیریت خانواده صرفا می توانید در کد/رشته کاردانی مدیریت خانواده و با دیپلم فنی حرفه ای طراحی لباس صرفا می توانید در کد/رشته کاردانی طراحی لباس ثبت نام کنید. ضمنا لیست دانشگاه های بدون آزمون در دفترچه کنکور کاردانی درج گردیده است.

موفق باشید. 

سلام خسته نباشيد. من مدرك پيش دانشگاهى ندارم ، هيچ راهى نيست با ديپلم تجربي براي كارشناسي مترجمى زبان اقدام كنم؟ با فرض اينكه من دانشگاه علوم تحقيقات تهران قبول بشم ، هيچ راهى نيست بدون مدرك پيش دانشگاهي ثبت نام كنم؟

با سلام

متاسفانه خیر . ضمنا مؤسسه آپادانا دارای رشته مترجمی زبان نمی باشد.

موفق باشید.

با سلام من امسال کنکور ریاضی دادم و میخاستم در رشته IT ادامه تحصیل بدم میخاستم بدونم محلت پذیرش تا چه زمانی هست و چه مدارکی برای پذیرش لازم است خودمم هم شیراز هستم با تشکر

با سلام

متاسفانه مؤسسه آپادانا رشته IT ندارد. در صورت تمایل به ثبت نام در رشته نرم افزار با شماره تلفن 07136987 داخلی 105 یا 106 تماس حاصل فرمائید.

موفق باشید.

با سلام .من فوق لیسانس تاریخ دانشگاه شیراز هستم میخواستم ببینم میتونم در رشته لیسانس گرافیک مهر ۹۸ ثبت نام کنم؟

با سلام

در صورتی که دارای مدرک پیش دانشگاهی یا مدرک دیپلم نظام قدیم باشید بله . لطفا جهت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 07136987 داخلی 105 یا 106 تماس حاصل فرمائید.

موفق باشید.

با عرض سلام و خسته‌ نباشید خدمت مسئولین محترم بنده با معدل بالا در دانشگاه ازاد شیراز بعد از ۷ترم فارغ التحصیل شدم ایا امکان پذیرش من در مقطع کارشناسی ارشد رشته ی mba هست؟

با سلام

لطفا در این خصوص با شماره تلفن 07136987 داخلی 126 سرکار خانم تویسرکانی تماس حاصل فرمائید.

موفق باشید.

من کارشناسی معماری داخلی دارم ایا میتونم برای ارشد صنایع غذایی شرکت کنم یا بابید اول کارشناسی بخونم باز

با سلام

شما با مدرک لیسانس هر رشته ای می توانید در هر رشته ای در مقطع کارشناسی ارشد پذیرفته شده و ادامه تحصیل دهید.

موفق باشید.

با سلام معمولا چه ماه هایی از سال رشته ی طراحی پوشاک کارشناسی ناپیوسته بدون آزمون پذیرش داره؟

با سلام

دقیقا قابل پیش بینی نمی باشد ولی در سال گذشته ثبت پذیرش در مرداد و آبان ماه بوده است.

موفق باشید.

با سلام ،خسته نباشین.خواستم مطلع بشم که با معدل دیپلم خیلی پایین مثلا 8.75توی رشته ی تجربی،چقدر احتمال قبولی توی رشته ی روانشناسی بدون کنکور مجتمع اموزشی اپادانا هست؟؟ممنون

با سلام

گزینش صرفا توسط سازمان سنجش صورت می پذیرد و مؤسسه آپادانا نمی تواند در این خصوص اظهارنظر کند.

موفق باشید.

با سلام معمولا چه ماه هایی از سال رشته ی طراحی پوشاک کارشناسی ناپیوسته بدون آزمون پذیرش داره؟

با سلام 

دقیقا قابل پیش بینی نمی باشد. لذا بایستی کلیه اطلاعیه های موسسه آپادانا را ازسایت و  شبکه های مجازی پیگیری فرمائید.

موفق باشید.

با سلام ببخشید رشته حسابداری تا چند شهریور ماه ثبت نام امکانش هست؟

با سلام

اگه منظور شما کاردانی پیوسته یا کارشناسی ناپیوسته می باشد، بایستی در آزمون روز 98/05/11 شرکت می کردید. و اگر منظور شما کارشناسی پیوسته می باشد با آزمون بوده که نتایج آن هفته آخر شهریور ماه اعلام می گردد.

موفق باشید.

سلام من دیپلم تجربی دارم میتونم کاردانی پیوسته رشته کامپیوتر بخونم؟

با سلام 

در صورتیکه پیش دانشگاهی یا سال دوازدهم را نیز گذرانده اید بله. و بایستی جهت اخذ پذیرش از سایت سنجش تا قبل از تاریخ 98/06/27 با در دست داشتن مدارک ذیل به مؤسسه مراجعه حضوری نمائید : 

شناسنامه - کارت ملی - یک قطعه عکس - کلیه مدارک متوسطه و پیش دانشگاهی یا سال دوازدهم

موق باشید.

سلام وقتتون بخیر توی شهریور ماه سایت سنجش برای پزیرش رشته ی طراحی پوشاک باز میشه؟ با تشکر

با سلام 

خیر . لازم به ذکر است به محض اینکه سایت باز شود از طریق صفحه اینستاگرام مؤسسه آپادانا اطلاع رسانی خواهد شد.

آدرس صفحه اینستاگرام :  apadana_uni@

موفق باشید.

سلام وقت بخیر من مدرک کاردانی دارم اما چند ماه پیش برای رشته ی روانشناسی بدون آزمون ثبت نام کردم که هنوز نتایجش نیومده تا اینکه متوجه شدم دانشگاه رشته طراحی پوشاک کارشناشی ناپیوسته داره...آیا میتونم تو این رشته هم ثبت نام کنم و این رشته ادامه یا اینکه باید صبر کنم نتیجه رشته روانشناسی بیاد؟ چون رشته طراحی پوشاک رو میخوام اما رشته ی روانشناسی هم ثبت نام کردم و نتایج نیامده هنوز با تشکر

با سلام

جهت ثبت نام در کد/رشته کارشناسی ناپیوسته طراحی پوشاک بایستی در تاریخ 98/05/08 لغایت 98/05/11 به سایت سنجش مراجعه می فرمودید . در حال حاضر سایت بسته ست جهت مطلع شدن از باز شدن سایت سنجش لطفا اطلاعیه های موسسه آپادانا را پیگیری فرمائید.

موفق باشید.

با سلام با مدرک کاردانی میشه تو رشته ی طراحی پوشاک کارشناسی ناپیوسته بدون آزمون بر اساس سوابق تحصیلی ثبت نام کرد؟

با سلام

بله . کد/رشته طراحی پوشاک بر اساس سوابق تحصیلی ( بدون آزمون ) می باشد اما بایستی سایت سنجش جهت اخذ پذیرش باز شود لذا خواهشمند است اطلاعیه های موسسه آپادانا را پیگیری فرمائید.

موفق باشید. 

سلام من دنبال کلاس کنکور کاردانی به کارشناسی برای رشته نرم افزار در مشهد یا بندرعباس هستم اگه میشناسید لطفا معرفی کنید

با سلام

مؤسسه آپادانا در شهر شیراز فعالیت دارد مسلما بهتر است از کسانی که در همان شهرهای مشهد و بندرعباس فعالیت دارند، بپرسید.

موفق باشید.

آیا برای رشته نقاشی دانشگاه باهنر تهران شرط معدل لازم است؟

با سلام

پذیرش در رشته نقاشی در مؤسسه آپادانا بر اساس سوابق تحصیلی ( بدون آزمون ) می باشد. لطفا جهت اخذ پذیرش از سایت سنجش تا قبل از تاریخ 98/06/25 با در دست داشتن مدارک ذیل به مؤسسه مراجعه حضوری نمائید.

کارت ملی - شناسنامه - کلیه مدارک متوسطه و پیش دانشگاهی یا سال دوازدهم

ضمنا در خصوص دانشگاه باهنر تهران بایستی از همان دانشگاه بپرسید.

موفق باشید.

سلام خسته نباشید با رتبه ۶۵ هزار کنکور سراسری چه رشته ای میونم انتخاب کنم؟ شرایط برای مهندسی بازگانی چطوره؟!

با سلام

بایستی به مؤسسه مراجعه حضوری فرمائید تا از طریق نرم افزار مربوطه، رتبه شما ارزیابی گردد. رشته مدیریت بازرگانی بر اساس سوابق تحصیلی ( بدون آزمون ) می باشد و جهت اخذ پذیرش از سایت سنجش تا قبل از تاریخ 98/06/25 با در دست داشتن مدارک ذیل مراجعه حضوری فرمائید.

کارت ملی - شناسنامه - یک قطعه عکس - کلیه مدارک متوسطه و پیش دانشگاهی یا سال دوازدهم

موفق باشید.

سلام خسته نباشین.میبخشین من فوق دیپلم نرم افزار کامپیوتر دارم بهمن پارسال هم کارشناسی قبول شدم اما مرخصی گرفتم میخاستم ببینم میشه تغییر رشته بدم ب زبان تو ی دانشگاه دیگه؟خیلی علاقه دارم ب زبان

با سلام

خیر . متاسفانه مؤسسه آپادانا رشته زبان ندارد و  برای ثبت نام در این رشته بایستی در آزمون یا در مرحله بدون آزمون رشته زبان شرکت کرده و دانشگاه موردنظر خود را انتخاب نمائید.

موفق باشید.

سلام من دیپلم تجربی دارم میتونم واسه مهر ماه یا بهمن ماه رشته مهندسی پزشکی یا روانشناسی بدون کنکور رو تواین موسسه بخونم؟؟ اگه میشه باید چکار کنم حضوری بیام؟؟

با سلام

بله این دو رشته بر اساس سوابق تحصیلی ( بدون آزمون ) دانشجو می پذیرد. لطفا جهت اخذ پذیرش از سایت سنجش تا قبل از تاریخ 98/06/25 با در دست داشتن مدارک ذیل مراجعه حضوری فرمائید. 

کارت ملی - شناسنامه - یک قطعه عکس - کلیه مدارک متوسطه و پیش دانشگاهی یا سال دوازدهم 

موفق باشید.

سلام خسته نباشید من دیپلم‌ نقشه کشی معماری دارم،میتونم برای ادامه تحصیل رشته کامپیوتر و یا IT بخونم؟

با سلام

در صورتیکه سال دوازدهم را نیز گذرانده باشید بله و در غیر اینصورت حتما بایستی دیپلم کامپیوتر یا IT  داشته باشید.

موفق باشید.

سلام وقت بخیر من کاردانی رشته ی فیزیک دانشگاه سراسری رو دارم بنا به مشکلاتم مجبور شدم انصراف بدم و سربازی برم الان که برگشتم چطور میتونم رشته ی خودمو کارشناسیشو ادامه بدم؟؟

با سلام

متاسفانه مؤسسه آپادانا رشته فیزیک ندارد لذا بایستی از دانشگاه هایی که این رشته را دارند بپرسید.

موفق باشید.

سلام وقت بخیر نیتجه پذیرفته شدگان در دانشگاه رو کی اعلام میکنید؟

با سلام

نتایج آزمون ارشد : 98/06/17 

نتایج آزمون سراسری : هفته آخر شهریور

نتایج بدون آزمون سراسری : دهه اول مهر ماه

نتایج کاردانی : 98/06/20

نتایج کارشناسی : 98/06/16

موفق باشید .

سلام خسته نباشی من کاردانی معماری بودم بدلیل مشکلات مالی انصراف از تحصیل دادم و حدود ۵۲واحد هم پاست کردم وبعد از این که دوره خدمت سربازی خود را گزرانده ام میتوانم در این موسسه ادامه تحصیل بدم .با تشکر

با سلام

بله . لطفا جهت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 07136987 داخلی 105 و یا 106 تماس حاصل فرمائید.

موفق باشید.

سلام خسته نباشید من امسال دیپلم انشانی میگیریم و می خواستم بدونم ک بت مدرک فنی و حرفه ای میشه برای دانشگاه طراحی دوخت بخونم؟

با سلام

خیر . برای ورود به رشته طراحی دوخت حتما بایستی دیپلم طراحی دوخت داشته باشید.

موفق باشید.

سلام خسته نباشید تاریخ ثبت نام رشته مهندسی معماری ورودی ۹۸ از چه تاریخی تا چه تاریخی است؟ثبت نام آن با آزمون است یا بدون آزمون؟

با سلام

بله . پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی ( بدون ازمون ) می باشد و تا تاریخ 98/06/25 مهلت دارد. لذا لطفا هر چه سریعتر جهت اخذ پذیرش از سایت سنجش با در دست داشتن مدارک ذیل به این مؤسسه مراجعه حضوری نمائید.

کارت ملی - شناسنامه - یک قطعه عکس - کلیه مدارک متوسطه و پیش دانشگاهی یا سال دوازدهم

موفق باشید.

با سلام واحترام پرسش بنده در این مورد است در طول تحصیل در مقطع کارشناسی پیوسته بعد از 2 سال آیا گواهی ، یا معادل مدرک کاردانی جهت ارائه به محل کار صادر می شود

با سلام

بله شما می توانید پس از گذراندن 4 ترم ( 68 واحد ) تقاضای انصراف و درخواست کاردانی میان دوره دهید.

موفق باشید.

سلام وقتتون بخیر میشه لطف کنید و هزینه ی خوابگاه های خودگردان رو بگید

با سلام

هزینه خوابگاه بسته به نوع اتاق و تعداد نفرات درون اتاق بین ماهی 200000 تا 350000 تومان متغیر می باشد.

موفق باشید.

من سریال کارت اعتباری انتخاب رشته پیوسته را خریدم ولی الان می خوام انصراف بدم چگونه می توانم پولم را پس بگیرم؟

با سلام

شما بایستی در این خصوص با سازمان سنجش ایمیل یا مکاتبه کنید.

موفق باشید.

با سلام. من رشته م تجربیه. پیش دانشگاهی هم دارم. میتونم کاردانی ناپیوسته بدون آزمون دانشگاه آزاد ثبت نام کنم؟

با سلام

شما باید از همان دانشگاه مدنظرتان ( آزاد ) بپرسید.

موفق باشید.

سلام خدمت شما من دیپلم انسانی دارم میخواستم بدونم آیا میشه و توجیه داره که بجای کاردانی کارشناسی رو ثبتنام کنم در دانشگاه آزاد

با سلام

در صورتیکه دوره پیش دانشگاهی یا سال دوازدهم را گذرانده باشید، بله شما می توانید در هر یک از رشته های کارشناسی پیوسته مؤسسه آپادانا اقدام به ثبت نام نمائید که بر اساس سوابق تحصیلی ( بدون آزمون ) می باشد و  لطفا جهت اخذ پذیرش از سایت سنجش تا قبل از تاریخ 98/06/25 با در دست داشتن مدارک ذیل مراجعه حضوری نمائید.

کارت ملی - شناسنامه - کلیه مدارک متوسطه و پیش دانشگاهی یا سال دوازدهم

در خصوص دانشگاه آزاد بایستی از همان دانشگاه بپرسید.

موفق باشید.

سلام ببخشید من سال 93 دیپلم معماری گرفتم و الان درسال 98تازه میخوام برم دانشگاه ایا میتوانم در دانشگاه علمی کاربردی رشته حسابداری مالی بخونم؟ممنون

با سلام

مؤسسه آپادانا، غیرانتفاعی می باشد . شما باید از همان دانشگاهی که مدنظرتان ( علمی کاربردی ) است بپرسید.

موفق باشید.

سلام من دیپلم نظام قدیم تجربیم، میتونم رشته طراحی لباس بخونم؟ شهریه دانشگاه چقدر هست؟

با سلام

کد/ رشته طراحی پوشاک مؤسسه آپادانا کارشناسی ناپیوسته می باشد بنابراین شما با مدرک تجربی نمی توانید در رشته طراحی لباس ثبت نام کنید . 3 تا راهکار دارید :

1 - ابتدا دیپلم طراحی لباس بگیرید سپس وارد رشته کاردانی پیوسته طراحی لباس شوید.

2 - ابتدا مدرک فوق دیپلم ( هر رشته ای ) را بگیرید سپس وارد رشته کارشناسی ناپیوسته طراحی لباس شوید.

3 - به دانشگاه هایی مراجعه کنید که کد/رشته کارشناسی پیوسته طراحی لباس دارند.

ضمنا مبلغ کل شهریه ( ثابت و متغیر ) برای هر نیمسال تحصیلی حدودا یک میلیون و پانصد هزار تومان می باشد.

موفق باشید.

 

سلام وقت بخیر. من هنرستان رشته صنایع شیمیایی خوندم میخواستم بدونم ایا میشه با دیپلم فنی بیام یه رشته دیگه بخونم

با سلام

در صورتیکه سال دوازدهم را نیز گذرانده باشید بله.

موفق باشید.

رشته های باکنکور هنردانشگاه غیرانتفاعی اپادانا

با سلام

رشته های هنر : ارتباط تصویری و نقاشی می باشد که بر اساس سوابق تحصیلی ( بدون آزمون ) دانشجو می پذیرد لطفا جهت اخذ پذیرش از سایت سنجش تا قبل از تاریخ 98/06/25 با در دست داشتن مدارک ذیل مراجعه حضوری نمائید.

کارت ملی - شناسنامه - یک قطعه عکس - کلیه مدارک متوسطه و پیش دانشگاهی یا سال دوازدهم

موفق باشید. 

سلام من ميخوام واسه رشته ي روانشناسي ثبت نام کنم با ثوابق تحصيلي ثبت نام کردم ميتونم بدون ثوابق تحصيلي بيام ثبت نام کنم و اينکهمهلت ثبت نام 98 مهرماه تا کي هست؟

با سلام

با توجه به اینکه رشته روانشناسی مؤسسه آپادانا بر اساس سوابق تحصیلی ( بدون آزمون ) دانشجو می پذیرد بایستی تا قبل از تاریخ 98/06/25 با در دست داشتن مدارک ذیل مراجعه حضوری نمائید.

کارت ملی - یک قطعه عکس - شناسنامه - کلیه مدارک متوسطه و پیش دانشگاهی یا سال دوازدهم

موفق باشید.

سلام من ورودی 91-92 دانشگاه پیام نور بودم ،دو ترم خوندم بعد ادامه ندادم ،بعدم سال 95 رفتم انصراف دادم تموم شد .الانم میخوام دوباره ادامه تحصیل بدم ،الان من باید فرم شماره 2 تقاضانامه مربوط به دانشجویان انصرافی رو پر کنم یا نه؟یه سوال دیگه توی تقاضانامه ثبت نام بند 30 نوشته وضعیت اشتغال به تحصیل ،اونجا باید دانشجوی انصرافی رو تیک بزنم یا هیچکدام رو؟ممنون

با سلام

در خصوص انصرافی بایستی تمامی قوانین درج شده در دفترچه راهنمای آزمون را اجرا کنید. 

موفق باشید.

درود.بنده دیپلمم کاردانش رشته ی حسابداری هست.کاردانی ام هم حسابداری هست.آیا میتوانم برای کارشناسی طراحی دوخت بخونم؟سراسری منظورم هست

با سلام

بله . کد/رشته کارشناسی ناپیوسته طراحی دوخت با ازمون می باشد و شما بایستی در آزمون کاردانی به کارشناسی که در تاریخ 98/05/11 برگزار گردیده، شرکت می نمودید.

موفق باشید.

آیا کسایی که دیپلم تجربی دارند میتوانند دانشگاه پیام‌نور بروند..ممنون

با سلام

بله . ضمنا شما بایستی از همان دانشگاه پیام نور بپرسید.

موفق باشید.

با سلام و عرض خسته نباشید ، آیا طراحی لباس را بدون کنکور نیز میپذیرید یا خیر ؟!

با سلام

بله کد/رشته کارشناسی ناپیوسته طراحی پوشاک بر اساس سوابق تحصیلی ( بدون آزمون ) می باشد ولی جهت اخذ پذیرش از سایت سنجش بایستی منتظر باشید تا سایت باز شود. لذا اطلاعیه های مؤسسه آپادانا را از شبکه های مختلف پیگیری نمائید.ضمنا برای ورود به این رشته حتما بایستی دارای مدرک کاردانی ( هر رشته ای ) باشید.

موفق باشید.

سلام ببخشید شما رشته طراحی لباس دارید؟چجوری باید انتخاب کنم؟

با سلام

کد/ رشته طراحی پوشاک مؤسسه آپادانا کارشناسی ناپیوسته می باشد بنابراین شما با دیپلم های شاخه نظری ( مثلا پیش دانشگاهی علوم ریاضی، تجربی یا انسانی ) نمی توانید در رشته طراحی لباس ثبت نام کنید .و 2 تا راهکار دارید :

1 - ابتدا دیپلم طراحی لباس بگیرید سپس وارد رشته کاردانی پیوسته طراحی لباس شوید.

2 - ابتدا مدرک فوق دیپلم ( هر رشته ای ) را بگیرید سپس وارد رشته کارشناسی ناپیوسته طراحی لباس شوید.

موفق باشید.

 

سلام.مدرک تجربی رودارم نظام جدید،کنکور روخراب کردم،باسوابق تحصیلی میشه قبول شد موسستون رشته طراحی لباس؟ وشرایطش چی هست؟

با سلام

کد/ رشته طراحی پوشاک مؤسسه آپادانا کارشناسی ناپیوسته می باشد بنابراین شما با مدرک تجربی نمی توانید در رشته طراحی لباس ثبت نام کنید . 3 تا راهکار دارید :

1 - ابتدا دیپلم طراحی لباس بگیرید سپس وارد رشته کاردانی پیوسته طراحی لباس شوید.

2 - ابتدا مدرک فوق دیپلم ( هر رشته ای ) را بگیرید سپس وارد رشته کارشناسی ناپیوسته طراحی لباس شوید.

3 - به دانشگاه هایی مراجعه کنید که کد/رشته کارشناسی پیوسته طراحی لباس دارند.

موفق باشید.

 

سلام ببخشید من رشته کاردانی معماری خوندم میخواستم ببینم میتونم وقتی مدرک کاردانیمو گرفتم کارشناسی امور بانکی بخونم؟؟

با سلام

بله. لطفا  جهت اخذ پذیرش از سایت سنجش تا قبل از تاریخ 98/06/25 با در دست داشتن مدارک ذیل به مؤسسه آپادانا مراجعه فرمائید.

کارت ملی - شناسنامه - کلیه مدارک متوسطه و کاردانی - یک قطعه عکس

موفق باشید.

دانشگاه اپادانا شیراز رشته نقشه کشی مقطع کاردانی داره؟؟؟

با سلام

بله . برای ثبت نام در این رشته بایستی در تاریخ 98/05/11 در جلسه آزمون کاردانی شرکت می کردید. در صورتیکه تکمیل ظرفیت اعلام شود امکان ثبت نام وجود خواهد داشت.

موفق باشید.

من مدرک کارشناسی دارم میتونم تو رشته های کارشناسی ناپیوسته شرکت کنم؟

با سلام

در صورتیکه مدرک کارشناسی پیوسته دارید خیر. برای ورود به رشته های کارشناسی ناپیوسته حتما بایستی دارای مدرک کاردانی باشید.

موفق باشید.

با سلام من میخواستم ببینم شرایط ثبت نام برای رشته عکاسی چجوریه من امسال دیپلم گرفتم و کنکور ثبت نام نکردم من معدلم بالاست شرایط ثبت نام چیه اگه لطف کنید

با سلام

متاسفانه مؤسسه آپادانا کد/رشته عکاسی ندارد.

موفق باشید.

سلام من دیپلم علوم تجربی دارم میتونم روانشناسی این دانشگاه رو بخونم?چه معدلی نیازه?

با سلام

بله . پذیرش در رشته روانشناسی بر اساس سوابق تحصیلی ( بدون آزمون ) می باشد. لطفا جهت اخذ پذیرش از سایت سنجش تا قبل از تاریخ 98/06/25 با در دست داشتن مدارک ذیل به این مؤسسه مراجعه حضوری فرمائید.

کارت ملی - شناسنامه - یک قطعه عکس - کلیه مدارک متوسطه و پیش دانشگاهی یا سال دوازدهم

در خصوص ارزیابی معدل فقط از طریق سازمان سنجش صورت می پذیرد.

موفق باشید. 

ببخشید من خیلی خیلی علاقه دارم برم دانشگاه رسته طراحی دوخت بخونم اما رسته تحصیلی مدرسم ریاضی و دانشگاهیم مهندسی صنایع هست میخواستم ازتون مشورت بگیرم چجوری میتونم برم دانشگاه رسته طراحی دوخت

با سلام

شما 3 تا راهکار دارید :

1 - ابتدا دیپلم طراحی دوخت بگیرید سپس وارد رشته کاردانی پیوسته طراحی دوخت شوید.

2 - در رشته مهندسی صنایع پس از گذراندن 4 ترم ( 68 واحد ) درخواست کاردانی میان دوره دهید سپس وارد رشته کارشناسی ناپیوسته طراحی دوخت شوید.

3 - به دانشگاه هایی مراجعه کنید که کد/رشته کارشناسی پیوسته طراحی دوخت دارند.

موفق باشید.

 

سلام.خسته نباشید...من رشته ام تجربی است ونظام قدیمی هستم می خواستم بدونم بدون مدرک پیش دانشگاهی میشه در رشته نرم افزار کامپیوتر کاردانی پیوسته ثبت نام کنم.

با سلام

خیر. شما با دیپلم تجربی شرایط ثبت نام در هیچ یک از کد/رشته های مؤسسه آپادانا را ندارید. 2 راهکار دارید :

1 - باید دوره پیش دانشگاهی یا سال دوازدهم هر رشته ای را بگذرانید تا در رشته مهندسی کامپیوتر ثبت نام شوید.

2 - ابتدا مدرک دیپلم کامپیوتر بگیرید تا در رشته کاردانی کامپیوتر ثبت نام شوید.

موفق باشید. 

سلام خسته نباشد میشه بدون کنکور وارد دانشگاه هنر رشته طراحی لباس شد؟

با سلام

بله .مهلت ثبت نام از تاریخ 98/05/08 لغایت 98/05/11 بوده و در حال حاضر سایت جهت اخذ پذیرش بسته ست. در صورتیکه سایت باز شود امکان ثبت نام وجود خواهد داشت. لذا اطلاعیه های مؤسسه آپادانا را از طریق شبکه های اجتماعی پیگیری فرمائید.

موفق باشید.

سلام با رتبه ۴۸۹۰۰ تجربی امکانش هست دخترم رشته حسابداری دانشگاه اپادانا قبول بشه ممنون

با سلام

ارزیابی دقیق رتبه ها و احتمال قبولی در کد/رشته ها صرفا به عهده سازمان سنجش می باشد. ولی با توجه به ظرفیت مؤسسه در رشته حسابداری احتمال قبولی زیاد است.

موفق باشید.

سلام خسته نباشید میخواستم ببینم میشه بدون کنکور در رشته حقوق دانشگاه آپادانا ادامه تحصیل داد؟ و حداقل معدل دیپلم چند باید باشه؟

با سلام

بله . لطفا جهت اخذ پذیرش از سایت سنجش تا قبل از تاریخ 98/06/25 با در دست داشتن مدارک ذیل مراجعه حضوری فرمائید.

کارت ملی - شناسنامه - یک قطعه عکس - کلیه مدارک متوسطه و پیش دانشگاهی یا سال دوازدهم

ضمنا در خصوص معدل فقط سازمان سنجش ارزیابی انجام می دهد و مؤسسه آپادانا در این باره اظهارنظر نمی کند.

موفق باشید.

با سلام با معدل کتبی ۱۲.۵۵ رشته انسانی شانس قبولی در رشته مدیریت مالی یا امور بانکی رو دارم؟ باسپاس

با سلام

ارزیابی معدل فقط توسط سازمان سنجش انجام می شود و مؤسسه آپادانا نمی تواند در این خصوص اظهارنظر کند. ولی با توجه به ظرفیت موسسه در این دو رشته احتمال قبولی شما بسیار زیاد است.

موفق باشید.

سلام خسته نباشيد من رتبه هفتاد هزار تجربي امسالم ميخواستم بدونم امكان ورود به رشته روانشناسي با سوابق تحصيلي هست ؟؟؟اگر نيست تا چه رتبه اي احتمال قبولي هست #اپادانا_شيراز

با سلام

رشته روانشناسی بدون آزمون ( بر اساس سوابق تحصیلی ) می باشد و مهلت ثبت نام تا تاریخ 98/06/27 می باشد لطفا جهت اخذ پذیرش از سایت سنجش با مدارک : شناسنامه - کارت ملی - مدارک متوسطه و پیش دانشگاهی یا سال دوازدهم - یک قطعه عکس، مراجعه حضوری فرمائید.

موفق باشید.

سلام من دیپلم نقشه برداری هستم میخوام کنکور ثبتنام کنم اما متاسفانه هرچی سرچ کردم کد رشته تحصیلی نفهمیدم چنده ممنون میشم راهنمایی کنید.

با سلام

شما بایستی در آزمون کاردانی مورخ 98/05/11 شرکت می کردید. در صورتیکه تکمیل ظرفیت اعلام شود، امکان ثبت نام وجود خواهد داشت. لذا جهت مطلع شدن از ثبت نام تکمیل ظرفیت اطلاعیه های مؤسسه آپادانا را از شبکه های مختلف پیگیری نمائید.

موفق باشید.

سلام. من دیپلم تجربی دارم. و پیش دانشگاهی تجربی دارم. میتوانم کنکور طراحی دوخت شرکت کنم برم رشته طراحی دوخت بخونم.

با سلام

خیر . برای ورود به رشته طراحی دوخت حتما باید دارای دیپلم طراحی دوخت باشید.

موفق باشید.

سلام من دبیرستان رشته ریاضی خوندم نظام قدیم.میخوام بدونم میتونم کارشناسی رشته مهندسی معماری دانشگاه آزاداهواز بدون کنکور بخونم؟

با سلام

در صورتی که دوره پیش دانشگاهی یا سال دوازدهم را نیز گذرانده اید، می توانید در رشته مهندسی معماری در مؤسسه آپادانا ثبت نام نمائید و مهلت ثبت نام تا 98/06/27 می باشد. و مدارک موردنیاز : شناسنامه - کارت ملی - مدارک متوسطه و پیش دانشگاهی یا سال دوازدهم - یک قطعه عکس 

ضمنا در خصوص ثبت نام های دانشگاه آزاد اهواز بایستی از همان دانشگاه بپرسید.

موفق باشید.

سلام خسته نباشید ببخشید برای کارشناسی حسابداری اگر در اولویت های کنکور موسسه ی اپادانا رو نزده باشیم میتونیم ثبت نام کنیم؟

با سلام

خیر. رشته کارشناسی حسابداری صرفا از طریق آزمون می باشد و بایستی حتما پذیرفته شده ی آزمون باشید.

موفق باشید.

ایا با رتبه ای ۱۷۴ دانشگاه روزانه شیراز قبول میشوم حقوق جزا متشکرم

با سلام

بایستی از دانشگاه شیراز بپرسید.

موفق باشید.

سلام من رشته معماري هستم مقدمات و بيان يك رو ترم يك برداشتم اما ترم دو ب دلايلي نتونستم مقدمات دو و بيان دو را بردارم ايا ميتونم ترم سه مقدمات دو و سه و بيان دو سه را با هم بردارم؟؟ معدلم بالاي ١٨ شده

با سلام

لطفا در این خصوص با شماره تلفن 07136987 داخلی 102 خانم افراسیابی تماس بگیرید.

موفق باشید.

سلام من کاردانی معماری هستم آیا میتونم رشته هنر رو ادامه بدم؟

با سلام

بله . لطفا هر چه سریعتر با در دست داشتن مدارک ذیل به مؤسسه مراجعه حضوری نمایید.

کارت ملی - شناسنامه - دو قطعه عکس - کپی مدارک کاردانی 

موفق باشید.

سلام وقت بخير من الان ليسانس معماري دارم مي توانم براي فوق ليسانس طراحي لباس بخوانم ؟ يا بايد از اول شروع كنم

با سلام

بله ولی باید 6 الی 8 واحد بیشتر از بقیه دانشجویان بگذرانید. لطفا جهت ثبت نام در آزمون ارشد آذر ماه به سایت سنجش مراجعه فرمائید.

موفق باشید.

سلام'دارای مدرک دیپلم کاردانش رشته امور مالی در سال۹۶هستم و دوره تحصیل سه ساله بوده است آیا میتوانم دانشگاه رشته مهندسی برق بخوانم؟اگر بخواهم بخوانم شرایط چگونه است برای من؟باید چه کار کنم تا در سریعترین زمان ممکن بتوانم رشته مهندسی برق بخوانم؟؟ممنون از شما

با سلام

خیر . برای ورود به رشته مهندسی برق حتما باید دوره پیش دانشگاهی یا سال 12 را بگذرانید.

موفق باشید.

من کارشناسی طراحی پارچه ولباس هستم وارشد پژوهش هنر.خیلی دوست دارم ارشد رشته طراحی لباس بخونم آیا راهی هست؟دیراقدام کردم برای ثبت نام یک روزگذشته بود نمیدونستم واقعا قبل امتحان هم راهی هست.آیا علمی کاربردی نداره؟خیلی ممنون میشم از راهنمایی تون

با سلام

بله می توانید در رشته ارشد پارچه و لباس ادامه تحصیل دهید ولی باید در آزمون ارشد شرکت کنید که دفترچه ثبت نام در آذر ماه بر روی سایت سنجش قرار خواهد گرفت.

موفق باشید.

سلام خسته نباشید من مدرک کاردانی نرم افزارو دارم و میخواستم در رشته ی طراحی دوخت کارشناسی و بگیرم ولی کنکور ندادم ایا میشه برم دانشگاه با رشته طراحی بدون کنکور

با سلام

بله . رشته کارشناسی ناپیوسته طراحی دوخت از طریق آزمون می باشد که شما باید در آزمون سال 98 شرکت کرده باشید. رشته کارشناسی ناپیوسته طراحی پوشاک بر اساس سوابق تحصیلی می باشد و ثبت نام آن از تاریخ 98/05/07 لغایت 98/05/11 تمدید شده است که بایستی در این بازه با در دست داشتن مدارک ذیل به مؤسسه مراجعه حضوری نمایید.

کارت ملی - شناسنامه - یک قطعه عکس - کپی مدارک کاردانی 

موفق باشید.

ایا دانشگاه برای دخترا خوابگاه دارد؟

با سلام

بله خوابگاه خودگردان است ولی زیر نظر دانشگاه می باشد و شهریه آن جدای از شهریه آموزشی دانشگاه می باشد.

موفق باشید.

سلام حداقل معدل برای قبولی در رشته های بدون کنکور در دانشگاه شیراز چقدر هس؟

با سلام 

بستگی به ظرفیت هر رشته و تعداد داوطلبانی که این رشته را انتخاب می کنند دارد.

موفق باشید.

سلام خسته نباشید. من کاردانی ictهستم میتونم تو رشته کارشناسی طراحی دوخت شرکت کنم؟

با سلام

بله و این رشته از طریق آزمون می باشد. جهت ثبت نام در این آزمون بایستی اردیبهشت ماه به سایت سنجش مراجعه فرمائید.

موفق باشید.

سلام..میخواستم بدونم با رتبه ۱۰۰۰۰ کنکور کارشناسی ارشد احتمال در اومدن تو این موسسه هست یانه؟؟

با سلام

چه رشته ای ؟ 

موفق باشید.

سلام من رشتم کامپوتر هست و تو نظام جدید ۶.۳.۳ درس خوندم معدل کلمم ۱۹.۲۰ هست حالا میخوام دانشگاه پیام نور ثبت نام کنم میگن باید مدرک پیش دانشگاهی داشته باشی تا بشه ثبت نامت کرد در صورتی که تو نظام جدید چیزی به اسم پیش دانشگاهی نه در رشته های نظری و نه در فنی حرفه ای وجود نداره من با مسئول مربوطه آموزش و پرورش هم صحبت کردم میگن طبق نظام جدید باید ثبت نامت کنن ولی پیشخوان دانشگاه میگه باید پیش داشته باشی من چیکار باید بکنم یک هفتس واقعا اسیر شدم همش میرم و میام ممنون میشم اطلاعی دارین کمکم کنید .

با سلام

بله شما می توانید در هر یک از رشته های کارشناسی پیوسته در مؤسسه آپادانا ثبت نام نمائید. لطفا هر چه سریعتر جهت اخذ پذیرش از سایت سنجش با در دست داشتن مدارک ذیل به این مؤسسه مراجعه حضوری فرمائید.

کارت ملی - شناسنامه - یک قطعه عکس - کپی مدارک سال 11 و 12

موفق باشید.

سلام خسته نباشید . من کارشناسی ارشد رشته ی ژنتیک گرفتم . می خواستم بدونم می تونم کارشناسی طراحی دوخت بخونم ؟ بدون کنکور در دانشگاه شیراز

با سلام

برای ورود به رشته کارشناسی ناپیوسته طراحی دوخت باید مدرک کاردانی ( فوق دیپلم ) داشته باشید. و این رشته از طریق آزمون می باشد. جهت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های 07136987 داخلی 105 و 106 و 09170911841 تماس حاصل فرمائید.

موفق باشید.

حداقل معدل برای دانشگاه های آپادانا نمره چنده لطفت پاسخ بدید

با سلام

برای ورود به چه رشته ای ؟ 

لطفا جهت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های 07136987 داخلی 105 و 106 و 09170911841 تماس حاصل فرمائید.

موفق باشید.

برای ورود به رشته طراحی لباس نیازمند آزمون عملی هم هست ؟

با سلام

خیر . لطفا جهت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های 07136987 داخلی 105 و 106 و 09170911841 تماس حاصل فرمائید.

موفق باشید.

سلام . من امسال كنكور تجربي ميدم . ميخواستم بدونم ميتونم بدون كنكور توي رشته معماري درس بخونم توي دانشگاه هاي غير اتتفاعي

با سلام

بله لطفا هر چه سریعتر جهت اخذ پذیرش از سایت سنجش با در دست داشتن مدارک ذیل به این مؤسسه مراجعه حضوری فرمائید.

کارت ملی - شناسنامه - یک قطعه عکس - کپی مدارک متوسطه و پیش دانشگاهی یا سال 11 و 12 و شماره پرونده کنکور 

موفق باشید.

با سلام دختر من امسال فارغ التحصیل از رشته گرافیک از دبیرستان است آیا میتواند در دانشگاه شما در مقطع کارشناسی در همان رشته گرافیک ادامه تحصیل دهد ؟

با سلام

خیر، فقط در صورتی که پیش دانشگاهی یا سال دوازدهم را بگذرانند می توانند در مقطع کارشناسی پیوسته ادامه تحصیل دهند در غیر اینصورت باید در رشته کاردانی پیوسته گرافیک ادامه تحصیل دهند.

موفق باشید.

آیا مدارک فارغ‌التحصیلی این موسسه در خارج از کشور معتبر است ؟

با سلام

 بله مدرک مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات، فن آوری و  قابل ترجمه به کشورهای دیگر می باشد.

موفق باشید.

با سلام. من مدرک لیسانس کامپیوتر دارم. امکانش هست که کنکور ارشد هنر و یا طراحی لباس بتونم بدم؟

با سلام

بله ولی باید 6 الی 8 واحد بیشتر از بقیه دانشجویان بگذرانید.

موفق باشید.

بامعدل نهایی 16/50میتونم شیمی کاربردی مازندران(بهشهر)قبول شم دانشگاهش پیام نوره بعد رفیقم معدلش14/90اون چه طور.لطفآجواب بدین دست شما درد نکنه

با سلام

بایستی از دانشگاه مازندران ( بهشهر ) بپرسید.

موفق باشید.

سلام من دانشجوی کاردانی پیوسته رشته نرم افزار کامپیوتر دانشگاه آزاد هستم و انصرافی هستم در حال حاضر 27 واحد باید پاس کنم تا مدرک رو بگیرم... خواستم ببینم میتونم همین واحد ها رو اونجا ثبت نام کنم و بقیه واحدهای پاس شده نیز محاسبه میشه...

با سلام

بله ولی باید در آزمون کاردانی سال 98 شرکت کرده باشید. لطفا جهت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های 07136987 داخلی 105 و 09170911841 تماس حاصل فرمائید.

موفق باشید.

باسلام, من دارای مدرک کارشناسی فیزیک هستم می خواستم بپرسم می تونم برای کارشناسی طراحی لباس آزمون بدم ,یا حتما باید مدرک مرتبط داشته باشم؟؟ متشکرم

با سلام 

با توجه به اینکه این موسسه کد رشته کارشناسی ناپیوسته طراحی لباس دارد، برای ورود به این رشته باید مدرک کاردانی یا فوق دیپلم ( در هر رشته ای )  را داشته باشید.

موفق باشید.

سلام.با معدل كل 16 هر سه سال صنايع شيميايي براي قبولي چه دانشگاهاي مي تواند پذيرش شود و آيا روزانه تاييد ميشود ...با معدل بالا چند قبول ميشوند. ممنون كه سوال مارو جواب بدين

با سلام

متاسفانه این مؤسسه رشته صنایع شیمیایی ندارد بایستی سوالتان را از دانشگاه هایی بپرسید که رشته شما را دارند.

موفق باشید.

سلام وقتتون بخیر ظرفیت رشته ی روانشناسی بدون آزمون و بر اساس سوابق تصحیلی معمولا چند نفر هست؟

سلام

حدودا 50 نفر می باشد.

موفق باشید.

با سلام آیا با معدل پایین مثلا ۹ هم امکان پذیرفته شدن در رشته ی روانشناسی بر اساس سوابق تحصیلی و شرط معدلی وجود دارد؟

با سلام

پاسخ دقیقی برای این سوال وجود ندارد چون به ظرفیت پذیرش دانشجو در این رشته و تعداد کل کسانی که این رشته را انتخاب کنند و معدل آنها بستگی دارد.

موفق باشید.

سلام . رشته ی طراحی دوخت دارید و شرایط اون رو لطفاً توضیح بدید متشکرم .

با سلام. بله

شرایط ورود به رشته کاردانی دوخت : مدرک دیپلم رشته دوخت و از تاریخ 98/03/20 لغایت 98/03/26 با مدارک کارت ملی، شناسنامه، عکس و کلیه مدارک متوسطه با مراجعه حضوری به این مؤسسه

شرایط ورود به رشته های کارشناسی ناپیوسته طراحی دوخت و طراحی پوشاک : داشتن مدرک فوق دیپلم ( کاردانی ) در هر رشته ای و از تاریخ 98/05/09 لغایت 98/05/10 با مدارک کارت ملی، شناسنامه، عکس و کلیه مدارک کاردانی با مراجعه حضوری به آدرس : شیراز- خیابان ساحلی - جهاد دانشگاهی - حوزه رفع نقص کارت کنکور جهت ثبت نام اولیه در کنکور 

موفق باشید.

من مدرک کارشناسی عمران دارم، میخواستم بدونم اگه دوباره بخوام کارشناسی حسابداری بخونم ،دروس عمومی تطبیق داده میشه؟

با سلام

بله در صورتیکه مشمول نظام وظیفه نباشید می توانید در رشته کارشناسی حسابداری مجدداً تحصیل نمائید. و دروس عمومی نیز تطبیق داده می شود . در صورت تمایل به ثبت نام با شماره تلفن 07136987 داخلی 105 و 106 تماس حاصل فرمائید.

موفق باشید.

باسلام میخواستم بدونم من با مدرک کاردانی نقاشی میتونم کاردانی معماری بگیرم ؟و اگر قبلا کارشناسی معماری رو گذرونده باشم والان بخوام کاردانی معماری بگیرم چند واحد از دروس کارشناسی معماری تطبق میخوره ایا واحدهای گذرونده شده کارشناسی برای کاردانی قابل تطبق هست از لحاظ ایین نامه اموزشی وزارت علوم؟

با سلام

بله لطفا هر چه سریعتر جهت اخذ پذیرش از سایت سنجش با مدارک ذیل به مؤسسه مراجعه حضوری نمائید.

کارت ملی و شناسنامه - عکس - کلیه مدارک متوسطه و پیش دانشگاهی

در خصوص تطبیق : فقط دروسی که درسرفصل های هر دو رشته موردنظر، مشترک باشند تطبیق داده خواهد شد.

موفق باشید.

رشته تربیت بدنی سال 98 در چه تاریخی برگزار می شود

با سلام

مؤسسه آپادانا رشته تربیت بدنی ندارد.

موفق باشید.

بدون مدرک پیش دانشگاهی میتوان رشته معماری خواند چه کاردانی چه کارشناسی

با سلام

در صورتیکه شما دارای دیپلم هنرستان یا کارودانش در رشته معماری هستید بله در غیر اینصورت حتما بایستی مدرک پیش دانشگاهی ( در هر رشته ای ) داشته باشید. 

در صورتیکه مدرک پیش دانشگاهی دارید هر چه سریعتر جهت اخذ پذیرش از سایت سنجش با در دست داشتن مدارک ذیل به مؤسسه مراجعه حضوری نمائید.

کارت ملی - شناسنامه - یک قطعه عکس - کلیه مدارک متوسطه و پیش دانشگاهی

موفق باشید.

سلام خسته نباشین ‌ من میتونم با مدرک کاردانی کامپیوتر در رشته کارشناسی مدارک پزشکی شرکت کنم ؟

با سلام

با توجه به اینکه مؤسسه آپادانا رشته های زیرشاخه علوم پزشکی ندارد بایستی از دانشکده علوم پزشکی بپرسید.

موفق باشید.

سلام من رشته تجربی و یک ترم دانشجوی مهندسی صنایع بودم از انجای که علاقه ای به این رشته نداشتم میخواستم بدونم میتونم در رشته روانشناسی بدون کنکور ثبت نام کنم؟

با سلام

بله لطفا هر چه سریعتر با در دست داشتن مدارک کارت ملی، شناسنامه، عکس، کلیه مدارک متوسطه و پیش دانشگاهی جهت پذیرش از سایت سنجش به این مؤسسه مراجعه حضوری نمائید.

موفق باشید.

سلام خسته نباشید.من دبیرستانم رو با رشته ی تجربی گذروندم اما علاقه ی زیادی به رشته ی طراحی لباس دارم میتونم برای این رشته ثبت نام کنم؟

با سلام . در صورتیکه دوره پیش دانشگاهی یا سال دوازدهم دبیرستان را نیز گذرانده اید بله می توانید. لطفا از تاریخ 19 لغایت 26 خرداد ماه سال جاری جهت پذیرش در سایت سنجش با در دست داشتن مدارک ذیل به این مؤسسه مراجعه حضوری نمائید.

کارت ملی - شناسنامه - یک قطعه عکس - کلیه مدارک متوسطه و پیش دانشگاهی

موفق باشید.

سلام وقت بخیر.آیا کارشناسی ارشد طراحی پارچه و لباس ثبت نام بدون کنکور (بر اساس سوابق تحصیلی) هم دارد؟

با سلام

خیر شما بایستی در آزمون کارشناسی ارشد سال 98 شرکت می کردید و با توجه به اینکه مهلت ثبت نام دفترچه کنکور به اتمام رسیده، جهت ثبت نام در این آزمون در تاریخ های 21 و 22 خرداد ماه سال جاری با در دست داشتن مدارک ذیل به آدرس شیراز - خیابان ساحلی - مجتمع فرهنگی رفاهی ( جهاد دانشگاهی ) دانشگاه شیراز - حوزه رفع نقص کارت کنکور مراجعه نمائید. در صورتی که در آزمون در این رشته در مؤسسه آپادانا پذیرفته شوید می توانید از مهر ماه سال 98 ادامه تحصیل دهید. جهت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 07136987 داخلی 105 تماس حاصل فرمائید.

کپی کارت ملی و شناسنامه - عکس - کپی مدارک کاردانی و کارشناسی 

موفق باشید.

سلام و خدا قوت،میخواستم بدونم با دیپلم تصویر سازی میتونم در مقطع کاردانی رشته گرافیک ادامه تحصیل بدم؟ اگه امکان پذیر هست تاریخه ثبت نام هم ذکر کنید با تشکر

با سلام

بله ادامه تحصیل شما در رشته گرافیک بلامانع است.با توجه به اینکه مهلت ثبت نام اولیه به اتمام رسیده است شما بایستی در تاریخ های نهم و دهم مرداد ماه سال جاری با در دست داشتن مدارک کارت ملی و شناسنامه - عکس و کلیه مدارک دیپلم یا کاردانی به آدرس شیراز - خیابان ساحلی - مجتمع فرهنگی رفاهی دانشگاه شیراز - حوزه رفع نقص کارت کنکور مراجعه حضوری نمائید.

موفق باشید.

سلام خسته نباشید ببخشید من رشته عمران میخونم و ترم بعدی یعنی مهر کاردانیم تمومم...میخواستم بدونم واسه کارشناسی ترم بهمن اگه بخوام بیام دانشگاه اپادانا باید کنکور بدم یا بدون کنکورم میشه؟

با سلام

رشته کارشناسی ناپیوسته عمران از طریق آزمون می باشد و شما می بایست در آزمون کاردانی به کارشناسی سال 98 نام نویسی می کرده اید. در صورتیکه نام نویسی نکرده اید، در تاریخ های 9 و 10 مرداد ماه سال جاری با در دست داشتن مدارک ذیل به آدرس خیابان ساحلی - مجتمع فرهنگی رفاهی دانشگاه شیراز - حوزه رفع نقص کارت کنکور مراجعه کرده و تقاضای ثبت نام در آزمون مذکور را نمائید. در صورت قبولی در آزمون، می توانید از بهمن ماه شروع به تحصیل نمائید.

کارت ملی - شناسنامه - یک قطعه عکس - کلیه مدارک کاردانی

موفق باشید.

سلام،من از طریق فنی حرفه ای رشته ی صنایع غذایی خوندم،الان برا کارشناسی میتونم به شما مراجعه کنم یا چون ناپیوسته هستم امکانش نیس،من هیچ راهی ندارم؟

با سلام

اگر دوره پیش دانشگاهی یا سال دوازدهم دبیرستان را نیز گذرانده اید، بله میتوانید در رشته های مختلف کارشناسی تحصیل کنید در غیر اینصورت فقط باید در رشته کاردانی صنایع غذایی ادامه تحصیل دهید که متاسفانه مؤسسه آپادانا این رشته را ندارد. جهت اخذ پذیرش در رشته های کارشناسی لطفا هر چه سریعتر با در دست داشتن مدارک ذیل به این مؤسسه مراجعه حضوری نمائید.

کارت ملی - شناسنامه - یک قطعه عکس پرسنلی - کلیه مدارک متوسطه و پیش دانشگاهی 

موفق باشید.

سلام،من از طریق فنی حرفه ای رشته ی صنایع غذایی خوندم،الان برا کارشناسی میتونم به شما مراجعه کنم یا چون ناپیوسته هستم امکانش نیس،من هیچ راهی ندارم؟

با سلام. در صورتیکه دوره پیش دانشگاهی یا سال دوازدهم را نیز گذرانده اید بله شما می توانید بجز رشته صنایع غذایی هر رشته دیگری که به آن علاقه دارید را ادامه دهید در غیر اینصورت فقط باید کاردانی پیوسته صنایع غذایی بخونید که متاسفانه این مؤسسه این رشته را ندارد.

موفق باشید.

سلام من دوازدهم رشته مدیریت خانواده هستم ایا میتونم در کاردانی ناپوسته طراحی لباس شرکت کنم؟

با سلام

متاسفانه این مؤسسه کد رشته کاردانی ناپیوسته طراحی لباس ندارد.

موفق باشید.

سلام وقت بخیر،من دیپلم انسانی دارم،بدون پیش دانشگاهی میتونم در رشته ی مورد علاقه ی دانشگاه اپادانا،بدون کنکور برای مهرماه ۹۸ثبت نام کنم؟ چه رشته هایی شامل میشه؟

با سلام

متاسفانه در هیچ رشته ای در این مؤسسه نمی توانید ثبت نام نمائید. و حتما بایستی مدرک پیش دانشگاهی داشته باشید.

موفق باشید.

سلام وقت بخیر،من دیپلم انسانی دارم،بدون پیش دانشگاهی میتونم در رشته ی مورد علاقه ی دانشگاه اپادانا،ثبت نام کنم؟ چه رشته هایی شامل میشه؟

با سلام

متاسفانه در هیچ رشته ای در این مؤسسه نمی توانید ثبت نام نمائید. و حتما بایستی مدرک پیش دانشگاهی داشته باشید.

موفق باشید.

سلام . من کاردانی نرم افزار دارم .میخواستم بدون میتونم بدون ازمون کارشناسی ناپیوسته ارتباط تصویری یا همون گرافیک تو دانشگاه اپادانا بخونم ؟

با سلام

رشته کارشناسی ناپیوسته ارتباط تصویری از طریق آزمون می باشد و شما می بایست در آزمون کاردانی به کارشناسی سال 98 نام نویسی می کرده اید. در صورتیکه نام نویسی نکرده اید، در تاریخ های 9 و 10 مرداد ماه سال جاری با در دست داشتن مدارک ذیل به آدرس خیابان ساحلی - مجتمع فرهنگی رفاهی دانشگاه شیراز - حوزه رفع نقص کارت کنکور مراجعه کرده و تقاضای ثبت نام در آزمون مذکور را نمائید. در صورت قبولی در آزمون، ورودی مهر ماه سال 98 خواهید شد.

کارت ملی - شناسنامه - یک قطعه عکس - کلیه مدارک کاردانی

موفق باشید.

با سلام من دانشجوی دوره دکتری عمران دانشگاه اوتاوا کانادا هستم میخواستم بدونم میتونم از این دانشگاه انصراف بدم بیام دانشگاه اپادانا کارشناسی ارشد عمران بخونم. لطفا پاسخ بدید بسیار حیاتی هست برام

با سلام

در صورتیکه کارت پایان خدمت یا معافیت دارید مانعی ندارد در غیر اینصورت چون شما قبلا یک بار ارشد خوانده اید، نظام وظیفه برای یک مقطع ( کارشناسی ارشد ) 2 بار مجوز تحصیل صادر نمی کند. ضمن اینکه بایستی در آزمون کارشناسی ارشد سال 98 شرکت می کردید و با توجه به اینکه مهلت ثبت نام دفترچه کنکور به اتمام رسیده، جهت ثبت نام در این آزمون (یا خودتان یا وکیلتان ) در تاریخ های 21 و 22 خرداد ماه سال جاری با در دست داشتن مدارک ذیل به آدرس شیراز - خیابان ساحلی - مجتمع فرهنگی رفاهی ( جهاد دانشگاهی ) دانشگاه شیراز - حوزه رفع نقص کارت کنکور مراجعه نمائید. در صورتی که در آزمون در این رشته در مؤسسه آپادانا پذیرفته شوید می توانید از مهر ماه سال 98 ادامه تحصیل دهید. جهت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 07136987 داخلی 105 تماس حاصل فرمائید.

کپی کارت ملی و شناسنامه - عکس - کپی مدارک کاردانی و کارشناسی 

موفق باشید.

باسلام.میخواستم بدونم به دلیل مشاغل کاری سربعضی ازکلاس هانمیرسم بیام.میخواستم بینم میتونم بعضی ازکلاساروغیرحضوری بردارم رشته نقشه برداری مقطعه کارشناسی ناپیوسته.اگه میشودبیام ثبت نام کنم.وترم تابستان چندواحدمیشودبرداری.ممنون میشم جوابموبدین

با سلام

خیر. با توجه به اینکه این مؤسسه حضوری و تمام وقت می باشد هر درسی را بیش از سه جلسه غیبت کنید حذف خواهید شد . ضمناً در ترم تابستان نیز 6 واحد عمومی و پایه می توانید اخذ نمائید. در صورت تمایل به ثبت نام 

 از روز دوشنبه مورخ 98/05/07 تا روز جمعه مورخ 98/05/11  با مدارک کارت ملی، شناسنامه، عکس و مدرک کاردانی جهت اخذ پذیرش از سایت سنجش به این مؤسسه مراجعه حضوری نمائید.

موفق باشید.

سلام ورودى سال ٩٨ مهر ماه برا رشته مهندسى پزشكى پذيرش بدون كنكور هم دارين؟؟؟شرايطش چطوريه

با سلام

بله . پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی می باشد. لذا لطفا هر چه سریعتر ( تا قبل از اینکه ظرفیت پر شود ) جهت اخذ پذیرش از سایت سنجش با در دست داشتن مدارک ذیل به این مؤسسه مراجعه حضوری نمائید.

کارت ملی - شناسنامه - یک قطعه عکس - کلیه مدارک متوسطه و پیش دانشگاهی

موفق باشید.

سلام من دانشجوی رشته طراحی و چاپ پارچه سمنان میخونم میخواستم ببینم میشه دانشگاه اپادانا همین رشته رو ادامه بدم؟

با سلام

چه مقطعی ؟ ؟ ؟

مؤسسه آپادانا رشته کارشناسی ناپیوسته طراحی پوشاک و کارشناسی ناپیوسته طراحی دوخت و کارشناسی ارشد طراحی پارچه و لباس دارد. بله می توانید. در خصوص نحوه پذیرش در هر یک از این سه رشته ابتدا باید مقطع تحصیلی مورد نظر خود را مشخص کنید. لذا جهت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 07136987 داخلی 105 تماس حاصل فرمائید.

موفق باشید.

سلام. ببخشید من هنرجوی رشته ی طراحی و دوخت شیراز هستم. اگر بخوام برای مقطع کاردانی و کارشناسی برم شهر دیگه ای باید حتما کنکور بدم یا بدون کنکور هم میشه

با سلام

بستگی به شهر موردنظر دارد. لطفا دفترچه راهنمای آزمون فنی و حرفه ای و دفترچه راهنمای آزمون کارشناسی ناپیوسته سال 98 را از روی سایت سنجش مطالعه فرمائید. نحوه پذیرش در همه کد رشته ها در دفترچه های مذکور توضیح داده شده است.

موفق باشید.

من کاردانی رشته ی طراحی دوخت خوندم میخوام کارشناسی نقاشی بخونم باید چ شرایطی داشته باشم و چ درس های را برای کنکور کارشناسی بخوانم؟

با سلام

پذیرش در رشته کارشناسی نقاشی بر اساس سوابق تحصیلی می باشد. بنابراین نیازی به مطالعه منابع کنکور نمی باشد. و دروس عمومی کاردانی طراحی دوخت تطبیق داده خواهد شد. لطفا هر چه سریعتر جهت اخذ پذیرش از سایت سنجش با در دست داشتن مدارک ذیل به این مؤسسه مراجعه حضوری نمائید.

کارت ملی - شناسنامه - یک قطعه عکس - کلیه مدارک متوسطه و کاردانی 

موفق باشید.

سلام. من فوق دیپلم حسابداری دارم. میتونم تو ترم بهمن ۹۸ بدون کنکور ثبت نام کنم؟

با سلام

برای بهمن در رشته حسابداری پذیرش نداریم. شما می توانید برای ورودی مهر 98 پذیرفته شوید بعد ترم مهر مرخصی بگیرید بعد از ترم بهمن سروع به تحصیل کنید. ضمن اینکه بایستی در آزمون کاردانی به کارشناسی سال 98 شرکت می کردید و با توجه به اینکه مهلت ثبت نام دفترچه کنکور به اتمام رسیده، جهت ثبت نام در این آزمون در تاریخ های 9 و 10 مرداد ماه سال جاری با در دست داشتن مدارک ذیل به آدرس شیراز - خیابان ساحلی - مجتمع فرهنگی رفاهی ( جهاد دانشگاهی ) دانشگاه شیراز - حوزه رفع نقص کارت کنکور مراجعه نمائید. سپس در تاریخ 98/05/11 باید در جلسه کنکور شرکت کنید.

کپی کارت ملی و شناسنامه - عکس - کپی مدارک کاردانی 

موفق باشید.

سلام من مدرك ديپلم علوم انساني دارم بدون پيش دانشگاهي ميخوام مدرك علوم صنايع غذايي بگيرم ميتونم؟

با سلام

متاسفانه این مؤسسه رشته علوم صنایع غذایی ندارد.

موفق باشید.

سلام .من دیپلم فنی حرفه ای طراحی دوخت دارم .و با معدل کل دوره متوسطه16/52وکتبی 15/93.برای کاردانی دانشکده فنی حرفه ای الزهرا مشهد قبول میشم.یاعلمی کاربردی جهاد دانشگاهی . میشه هم فنی حرفه ای ثبت نام کرد هم علمی کاربردی .نمیدونم کدوماش قبول میشم

با سلام

اینجا مؤسسه آموزش عالی غیرانتفاعی آپادانا شیراز است و شما بایستی سوالتان را از دانشکده فنی حرفه ای الزهرا و علمی کاربردی جهاد دانشگاهی بپرسید.

موفق باشید.

سلام خدمت شما بزرگوار سوالی پرسیدم اگر مقدور هست به ایمیل بنده ارسال کنید جواب رو خیلی ممنون از لطف شما

با سلام 

پاسخ سوال شما ارسال گردید.

موفق باشید.

سلام. بنده کاردانی نقشه برداری دارم . برای کارشناسی پیوسته چه رشته هایی غیر از نقشه برداری میتونم بخونم ؟ ایا رشته های علوم انسانی را برای کارشناسی میتوانم بخوانم؟ مثلا بجای 8 ترم کارشناسی ناپیوسته 4 ترم کارشناسی پیوسته رشته علوم انسانی بخوانم ؟

با سلام

در صورتیکه کارت پایان خدمت یا معافیت دارید بله در غیر اینصورت خیر. در خصوص تغییر رشته بله می توانید به هر رشته ای که علاقه دارید تغییر رشته بدین. در خصوص تطبیق واحد بله انجام می شود ولی نه به اندازه 4 ترم بلکه فقط دروسی که در سرفصل هر 2 رشته مشترک باشد تطبیق داده خواهد شد. جهت پذیرش لطفا هر چه سریعتر با در دست داشتن مدارک ذیل به این مؤسسه مراجعه فرمائید.

کپی کارت ملی و شناسنامه - عکس پرسنلی - کلیه مدارک تحصیلی

موفق باشید.

سلام. کارشناس ارشد پروهش هنر هستم با معدل کل ۱۷/۶۱ می خواشتم ارشد طراحی پارچه و لباس بخونم آیا با توجه به معدلم می تونم بدون کنکور پذیرفته بشم؟

با سلام . خیر . جهت استفاده از آئین نامه استعداد درخشان معدل کل مدرک کارشناسی شما ملاک است نه معدل کل مدرک کارشناسی ارشد. جهت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 07136987 داخلی 110 خانم تویسرکانی تماس حاصل فرمائید. 

موفق باشید.

سلام خسته نباشید .من کارشناسی رشته الهیات گرایش علوم قران میخونم خواستم بدونم برای ارشد بخوام حقوق سردفتری بخونم میتونم و شرایطش چطوریه ،ممنون میشم پاسخ بدید

با سلام

مؤسسه آپادانا رشته حقوق سردفتری ندارد بلکه رشته حقوق گرایش مالی اقتصادی دارد که پذیرش آن صرفا از طریق کنکور می باشد. و بایستی در آزمون کارشناسی ارشد سال 98 شرکت می کردید و با توجه به اینکه مهلت ثبت نام دفترچه کنکور به اتمام رسیده، جهت ثبت نام در این آزمون در تاریخ های 21 و 22 خرداد ماه سال جاری با در دست داشتن مدارک ذیل به آدرس شیراز - خیابان ساحلی - مجتمع فرهنگی رفاهی ( جهاد دانشگاهی ) دانشگاه شیراز - حوزه رفع نقص کارت کنکور مراجعه نمائید. در صورتی که در آزمون در این رشته در مؤسسه آپادانا پذیرفته شوید می توانید از مهر ماه سال 98 ادامه تحصیل دهید. جهت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 07136987 داخلی 105 تماس حاصل فرمائید.

کپی کارت ملی و شناسنامه - عکس - کپی مدارک کاردانی و کارشناسی 

موفق باشید.

سلام با دیپلم تجربی نظام جدید3-3-6 میتونم برای روانشناسی در این دانشگاه اقدام کنم یا خیر.باتشکر

با سلام

بله لطفا هر چه سریعتر جهت اخذ پذیرش از سایت سنجش با مدارک ذیل به این مؤسسه مراجعه حضوری فرمائید.

کارت ملی و شناسنامه - عکس - کلیه مدارک سال 11 و 12

موفق باشید.

سلام خسته نباشيد ميخاستم بدونم كسي ك ٢٥ ساله هست و سربازي نرفته ميتونه ثبت نام كنه ؟؟

با سلام

خیر . مشمول می باشد.

موفق باشید

سلام من ميخاستم بدونم آزمون دولتي معماري شيراز كي هست زمان ثبت نام و آزمون و ايا اين ازمون هرسال برگذار ميشه?

با سلام

چه مقطعی از رشته معماری مورد نظر شماست ؟؟؟

آزمون

تاريخ ثبت نام

تاريخ برگزاري

دكتري تخصصي (Ph.D)

سال 98

سه‌شنبه 97/09/06 تا دوشنبه 97/09/12

جمعه 97/12/03

كارشناسي ارشد ناپيوسته

سال 98

جمعه 97/09/16 تا يكشنبه 97/09/25

پنجشنبه 98/03/23 و

جمعه 98/03/24

سراسري

سال 98

چهارشنبه 97/11/24 تا پنج‌شنبه 97/12/02

پنجشنبه 98/04/13 و

جمعه 98/04/14

کاردانی به کارشناسی

سال 98

مهلت مجدد ثبت نام و انتخاب رشته در کلیه رشته های صرفا سوابق تحصیلی دوشنبه 98/05/07 تا جمعه 98/05/11

برگزاری آزمون برای رشته های امتحانی با آزمون جمعه 98/05/11

کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه ای و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی

سال 98

ثبت نام و انتخاب رشته در کلیه رشته های امتحانی با آزمون و صرفا سوابق تحصیلی یکشنبه 98/03/19 تا یکشنبه 98/03/26

برگزاری آزمون برای رشته های امتحانی با آزمون 98/05/11

تاريخ ثبت نام براي آزمون كارشناسي معماري

با سلام

پذیرش در این رشته بصورت بدون آزمون ( بر اساس سوابق تحصیلی ) می باشد. لذا لطفا هر چه سریعتر با در دست داشتن مدارک ذیل جهت اخذ پذیرش به این مؤسسه مراجعه حضوری نمائید.

کپی کارت ملی و شناسنامه - یک قطعه عکس پرسنلی  - کپی مدارک متوسطه و پیش دانشگاهی

موفق باشید.

با سلام . وقتتون بخير . من دانشجوي ترم آخر مهندسي فضاي سبز دانشگاه بين المللي امام خميني قزوين هستم (ورودي مهر سال 94) و جزو 15% برتر كلاس هم هستم. دانشگاهمون براي پذيرش بدون كنكور استعداد هاي درخشان فراخوان گذاشته و من قصد دارم در اين فراخوان در رشته ي طراحي شهري ثبت نام كنم ولي نميدونم امكان قبوليم وجود داره يا نه. يا اصن در چه رشته هايي در اين دانشگاه امكان قبولي دارم.اگر امكانش هست راهنماييم كنين . خيلي ممنونم. تا 10 اسفند فرصت ثبت نام دارم

با سلام 

در صورتیکه کارشناسی پیوسته خوانده اید بله . لطفا جهت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 07136987 داخلی 110 خانم تویسرکانی حاصل فرمائید.

موفق باشید.

سلام.من دانش اموز سال دوازدهم رشته تجربی هستم.میخواستم بدونم میتونم وارد رشته مهندسی پزشکی بدون کنکور بشوم؟و اگر اره شرایط ثبت نام چی هست و شرطی برای معدل وجود دار یا نه؟

با سلام

بله مسلما هر چه معدلتون بالاتر باشد درصد قبولیتون بیشتر است. لطفا هر چه سریعتر با در دست داشتن مدارک ذیل جهت اخذ پذیرش به این مؤسسه مراجعه حضوری نمائید.

کپی کارت ملی و شناسنامه - یک قطعه عکس پرسنلی  - کپی مدارک متوسطه و پیش دانشگاهی

موفق باشید.

با سلام، با دیپلم ریاضی می توان بر اساس سوابق تحصیلی و بدون آزمون برای رشته روانشناسی ثبت نام کرد؟

با سلام

در صورتیکه پیش دانشگاهی یا سال 12 را نیز گذرانده اید بله . لطفا هر چه سریعتر با در دست داشتن مدارک ذیل جهت اخذ پذیرش به این مؤسسه مراجعه حضوری نمائید.

کپی کارت ملی و شناسنامه - یک قطعه عکس پرسنلی  - کپی مدارک متوسطه و پیش دانشگاهی

موفق باشید.

با سلام بنده دیپلم علوم تجربی دارم ولی پیش دانشگاهی نرفتم چه رشته ایی میتونم در این آموزشکدهثبت نام کنم آیا رشته نقشه برداری کاردانی پیوسته میتونم.مرسی

با سلام

متاسفانه شما با دیپلم تجربی در هیچ رشته ای در این مؤسسه نمی توانید ثبت نام کنید و حتما بایستی پیش دانشگاهی گذرانده باشید و برای ورود به رشته نقشه برداری نیز باید دیپلم نقشه برداری داشته باشید.

موفق باشید.

با سلام و خسته نباشید میخوساتم بپرسم سلف سرویس در دانشگها موجود می باشد؟

با سلام

بله با توجه به توان موسسه، فضایی جهت سلف سرویس در مؤسسه در نظر گرفته شده است.

موفق باشید

سلام برای تطبیق باید چکار کنیم

با سلام

با توجه به رشته تحصیلی تان بایستی به کارشناس مربوطه مراجعه نمائید.

موفق باشید.

سلام عذر میخوام من کارشناسی حسابداری خوندم الان میخوام طراحی دوخت بخونم، خواستم بدونم شرایطش چی هست و اینکه بدون کنکور هست یا خیر؟ و اینکه چند سال این دوره طول میکشه؟ تشکر

با سلام. لطفا از تاریخ 20 لغایت 26 خرداد ماه سال جاری با در دست داشتن کلیه مدارک تحصیلی و کارت ملی و شناسنامه و عکس پرسنلی جهت اخذ پذیرش از سایت سنجش به این مؤسسه مراجعه حضوری نمائید. ضمنا پذیرش در رشته کاردانی طراحی دوخت بدون آزمون ( بر اساس سوابق تحصیلی ) و این دوره 2 ساله می باشد.

موفق باشید.

با سلام وقت بخیر؛ میخواستم مطلع شم که آیا مهر ماه ۹۸ رشته روانشناسی بدون آزمون میشه ثبت نام کرد یا خیر ؟

با سلام . بله . لطفا هر چه سریعتر با در دست داشتن مدارک ذیل جهت اخذ پذیرش به این مؤسسه مراجعه حضوری نمائید.

کپی کارت ملی و شناسنامه - یک قطعه عکس پرسنلی  - کپی مدارک متوسطه و پیش دانشگاهی

موفق باشید.

با سلام ببخشید من لیسانس شیمی از دانشگاه باهنر دارم میتونم بدون کنکور وارد رشته های هنر ارشد بشم؟

با سلام

از رشته شیمی می توانید وارد رشته هنر ( ارتباط تصویری ) شوید منتها بایستی در آزمون کارشناسی ارشد سال 98 شرکت می کردید و با توجه به اینکه مهلت ثبت نام دفترچه کنکور به اتمام رسیده، جهت ثبت نام در این آزمون در تاریخ های 21 و 22 خرداد ماه سال جاری با در دست داشتن مدارک ذیل به آدرس شیراز - خیابان ساحلی - مجتمع فرهنگی رفاهی ( جهاد دانشگاهی ) دانشگاه شیراز - حوزه رفع نقص کارت کنکور مراجعه نمائید. در صورتی که در آزمون در این رشته در مؤسسه آپادانا پذیرفته شوید می توانید از مهر ماه سال 98 ادامه تحصیل دهید.

کپی کارت ملی و شناسنامه - عکس - کپی مدارک کاردانی و کارشناسی 

موفق باشید.

سلام‌وقت بخیر من دیپلم تجربی دارم میتونم طراحی و‌دوخت بخونم یا حتما باید دیپلم دوخت داشته باشم؟

سلام

خیر ، حتما باید دیپلم طراحی دوخت داشته باشید.

موفق باشید.

سلام من فوق دیپلم کامپیوترم هستم میخواستم برای لیسانس طراحی دوخت را ادامه بدهم لطفا راهنمایم کنید

با سلام

بله . این رشته با ازمون می باشد لذا بایستی در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 98 شرکت میکردید در صورتیکه شرکت نکرده اید با شماره تلفن 07136987 داخلی 105 تماس حاصل فرمائید.

موفق باشید.

با سلام. با توجه به بخشنامه پذیرش 85 ذرصد دانشگاه ها بدون کنکور میخواستم بپرسم ایا ورودیه مهر ماه 98 دانشگاه های دولتی هستند چون ورودیه بهمن ماه 97 پیام نور خودگردان و غیر انتفاعی هستند. با تشکر.

با سلام

لطفا دفترچه راهنمای کاردانی فنی حرفه ای سال 98 را که بر روی سایت سنجش می باشد مطالعه فرمائید. لیست دانشگاه ها و رشته هایی که بصورت بدون آزمون پذیرش دارند در این دفترچه درج شده است.

موفق باشید

با سلام. من میخواستم رشته ی روانشاسی مقطع کارشناسی شرکت کنم بدون آزمون ؛مدرک کاردانی هم دارم آیا معدل کاردانی کافیه یا حتما باید معدل دیپلم رو ارائه بدم؟

با سلام

در حال حاضر پذیرش بدون آزمون رشته روانشناسی نداریم . لذا شما بایستی در تاریخ 97/11/24 به سایت سنجش مراجعه کرده و دفترچه آزمون سراسری بگیرید و ثبت نام کنید و در صورتی که در آزمون در رشته روانشناسی پذیرفته شوید ورودی مهر ماه سال 1398 خواهید شد.   

ضمنا برای ثبت نام در آزمون سراسری نیاز به مدرک پیش دانشگاهی یا فوق دیپلم می باشد. 

موفق باشید.

سلام،من فارغ التحصيل كارشناسي مهندسي صنايع غذايي هستم،ميخواستم بدونم ميتونم كارشناسي ارشد معماري داخلي بخونم؟

با سلام. بله باید در آزمون ارشد رشته معماری شرکت کنید و پذیرفته شوید. تعداد کل واحدهای ارشد معماری داخلی 32 واحد است که شما به دلیل غیر مرتبط بودن رشته کارشناسی و ارشدتان باید علاوه بر این 32 واحد 6 الی 8 واحد اضافه تر نیز بگذرانید.

موفق باشید.

سلام و خسته نباشید..من دیپلم انسانی دارم و پیش دانشگاهی نمیخوام بخونم..میخواستم بدونم میشه بدون مدرک پیش دانشگاهی در رشته طراحی لباس به دانشگاه بروم؟؟؟

با سلام

خیر . برای ورود به رشته طراحی لباس یا باید دیپلم طراحی لباس و یا فوق دیپلم هر رشته دیگری را داشته باشید.

موفق باشید.

سلام .من فوق دیپلم معماری دارم میتونم برای ترم بهمن۹۷ بدون کنکور برای کارشناسی ثبت نام کنم ؟

سلام.برای نیمسال بهمن 97 پذیرش کارشناسی ناپیوسته معماری نداریم ولی پذیرش کارشناسی پیوسته مهندسی معماری داریم و شما می توانید در مقطع کارشناسی پیوسته ثبت نام کنید و واحدهای کاردانی تطبیق داده می شود.

لطفا تا قبل از 15 بهمن با مدارک ذیل حضوری به مؤسسه مراجعه نمایید.

کپی کارت ملی

کپی شناسنامه

4 قطعه عکس

مدرک کاردانی

موفق باشید

سلام خسته نباشین!من دیپلوم فنی دارم پیش دانشگاهی نخوندم..میتونم بدون کنکور وارد بشم برای رشته های نقاشی یا گرافیک؟و شهریه چجوره؟

با سلام

بله در صورتیکه دیپلم گرافیک یا نقاشی دارید می توانید در دانشگاه نیز در این دو رشته ادامه تحصیل دهید. ولی مثلا اگر دیپلم نقشه کشی دارید نمی توانید در رشته های گرافیک یا نقاشی ادامه تحصیل دهید.

موفق باشید.

سلام من دیپلم تجربی دارم بدون پیش دانشگاهی میتونم رشته زبان یا پژوهش هنر ترم بهمن ۹۷ ثبت نام کنم؟؟

با سلام

متاسفانه با دیپلم تجربی در هیچ رشته مقطعی در این مؤسسه پذیرش نداریم. یا باید ابتدا پیش دانشگاهی تجربی را اخذ فرمائید یا باید دیپلم فنی و حرفه ای یا کارو دانش داشته باشید.

موفق باشید.

سلام خسته نباشید برای ثبت نام کنم باید چیکار کنم حضوری هست یا از طریق سایت؟

با سلام

با توجه به اینکه سوال شما ناقص می باشد و رشته و مقطع مورد نظرتان را قید نفرموده اید لطفا جهت دریافت مشاوره با شماره تلفن 07136987 داخلی 123 مسئول : بلاغی تماس حاصل فرمائید.

با تشکر

سلام.میخواستم بدونم رشته های بدون کنکورتون چیا هستن؟؟! و اینکه شهریه دانشگاه واسه فرزندان جانباز و ازاده رایگانه یانه؟؟! خوابگاه هم دارین؟!

با سلام

در صورتی که منظور شما رشته های کاردانی پیوسته می باشد، کلیه رشته های کاردانی پیوسته بدون آزمون می باشد بدین طریق که بایستی در مهلت مقرر ثبت نام دفترچه آزمون کاردانی پیوسته در سایت سنجش ثبت نام نمائید ولی نیازی به شرکت در جلسه کنکور نمی باشد و در صورتی که منظور شما رشته های کارشناسی پیوسته و ناپیوسته می باشد جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 07136987 داخلی 123 تماس حاصل فرمائید. شهریه برای فرزندان آزاده و جانبازان عزیز بالای 25 درصد رایگان است. در مورد خوابگاه بله داریم ولی شهریه آن جدا از شهریه آموزشی دانشگاه می باشد.

موفق باشید. 

سلام وقت بخیر. میتونم بدون کنکور ثبت نام کنم؟ ترم بهمن کلاس برگزار میشه واسه رشته معماری؟

با سلام

      بله لطفا از تاریخ 97/11/06 لغایت 97/11/10 با در دست داشتن مدارک ذیل به این مؤسسه مراجعه حضوری فرمائید.

     کپی کارت ملی 2 سری

کپی شناسنامه تمام صفحات یک سری 

5 قطعه عکس 

کلیه مدارک متوسطه و پیش دانشگاهی + یک سری کپی

موفق باشید.

 
 
سلام خسته نباشيد من ورودي بهمن سال ٩٥دانشكده باهنر هستم ميخواستم انصراف بدم بيام آپادانا حدود ٤٠واحد پاس كردم ٣ترم مشروطي داشتم رشته itميخواستم ببينم ميتونم براي ثبت نام بيام يا خير ؟

با سلام

در صورتی که سنوات شما به اتمام رسیده و در شرف اخراج قرار دارید بصورت انتقال دائم نمی پذیریم. و در صورتی که تاکنون انصراف نداده اید می توانید در این مؤسسه پذیرش بگیرید سپس از دانشکده باهنر انصراف دهید.جهت اطلاع از نحوه پذیرش بایستی مقطع موردنظرتان را بفرمائید.

موفق باشید.

سلام خسته نباشید من دانشجوی دانشگاه دولتی تربت حیدریه رشته عمران ورودی97 هستم میخواستم بدونم ایا میشه دانشجوی معماری دانشگاه اپادانا شد یا خیر؟
بله لطفا از تاریخ 97/11/06 لغایت 97/11/10 با در دست داشتن مدارک ذیل به مؤسسه مراجعه حضوری فرمائید. ضمنا در صورتی که تاکنون انصراف نداده باشید پس از پذیرش نهایی در این مؤسسه می توانید از آن دانشگاه انصراف دهید.

کپی کارت ملی 2 سری

کپی شناسنامه تمام صفحات یک سری 

5 قطعه عکس 

کلیه مدارک متوسطه و پیش دانشگاهی + یک سری کپی

موفق باشید.

 
  •  
  •  
  •  
  •  

با عرض سلام و ادب من فارغ التحصيل داروسازي دانشگاه علوم پزشكي شيراز و دانشجوي دوره تخصص داروسازي باليني هستم. دوره آموزشي را تمام كرده و در مرحله پژوهشي و مشغول كار پايان نامه ميباشم. آيا اگر بخواهم در رشته روانشناسي در مقطع كارشناسي ثبت نام كنم، ميتوانم بدون كنكور اين كار را انجام دهم و اينكه آيا بايد منتظر فارغ التحصيلي از دوره تخصص خود بمانم يا امكان ثبت نام در ترم بهمن ٩٧ وجود دارد؟ با تشكر

با سلام. بله شما می توانید از تاریخ 97/11/06 لغایت 97/11/10 با در دست داشتن مدارک ذیل به این مؤسسه مراجعه حضوری نمائید.ضمنا بایستی اول دوره تخصص خود را به اتمام برسانید چون شما نمی توانید همزمان دانشجوی دو دانشگاه باشید.

کپی کارت ملی 

کپی شناسنامه تمامی صفحات

5 قطعه عکس 

کلیه مدارک متوسطه و پیش دانشگاهی + یک سری کپی

موفق باشید.

سلام ببخشید من مدرک پیشدانشگاهیم تا اواسط دی ماه حاظر میشه میتونم به صورت مشروط ثبت نام کنم؟

سلام . بله لطفا از تاریخ 97/11/06 لغایت 97/11/10 با در دست داشتن مدارک ذیل به مؤسسه مراجعه حضوری فرمائید.

کپی کارت ملی 2 سری

کپی شناسنامه تمام صفحات یک سری 

5 قطعه عکس 

کلیه مدارک متوسطه و پیش دانشگاهی + یک سری کپی

سلام من ديپلم عمران دارم. ميخواستم بدونم ميتونم بدون ازمون توي ترم بهمن پذيرش بشم.و تاريخ ثبت نام كي هست؟و اينكه شهريه ثابت و متغير تقريبا چقدر هستش؟ممنون

با سلام

متاسفانه مهلت ثبت نام پذیرش بدون آزمون در این رشته / مقطع برای نیمسال بهمن به اتمام رسیده است و مهلت ثبت نام دوره بعدی خرداد ماه سال 98 با مراجعه به سایت سازمان سنجش و ثبت نام دفترچه کاردانی پیوسته می باشد .

موفق باشید.

با سلام من مدرک پیش دانشگاهی ریاضی دارم میخواستم بدونم میتونم در بهمن رشته مهندسی برق ثبت نام کنم؟
      با سلام

بله . لطفا از تاریخ 97/11/06 لغایت 97/11/10 با در دست داشتن مدارک ذیل به این مؤسسه مراجعه حضوری فرمائید.

کپی کارت ملی پشت و رو 2 سری

کپی شناسنامه همه صفحات یک سری

عکس پرسنلی 5 قطعه

کلیه مدارک متوسطه و پیش دانشگاهی + 2 سری کپی

موفق باشید.

 
 
سسلام من دارم مدرک دیپلم فنی حرفه ای رو برای خیاطی تو یک امپزشگاه فنی حرفه ای میگریم میخواستم بدونم باهمون مدرک میتونم برای رشته طراحی لباس وارد دانشگاه بشم؟ممنون

با سلام

این مؤسسه دارای رشته کاردانی پیوسته طراحی دوخت می باشد که برای ورود به این رشته بایستی مدرک دیپلم دوخت داشته باشید. جهت پذیرش در مهر ماه باید خرداد ماه سال 98 به سایت سنجش مراجعه کرده و در آزمون کاردانی پیوسته سال 98 ثبت نام نمائید ولی نیازی به حضور در جلسه کنکور نمی باشد. جهت ورود در نیمسال بهمن بایستی اواخر شهریور ماه سال 98 به این مؤسسه مراجعه حضوری نمائید.

موفق باشید.

سسلام من دانشجوی رشته علوم سیاسی هستم و یک ترم مونده فارغ التحصیل شم میخواستم بدونم اگه بخوای رشته طراحی لباس بخونم دروس عمومی دانشگاهم تطبیق میخوره؟واینکه با مدرک فوق دیپلم علوم سیاسی میتونم رشته طراحی لباس رو بخونم؟ممنون

با سلام

این مؤسسه کد رشته کاردانی به کارشناسی طراحی پوشاک دارد و شما کاردانی خوانده اید که دروس عمومی آن ربطی به دوره کارشناسی ناپیوسته ندارد و تطبیق نمی خورد. در صورتی که موفق به اخذ مدرک کاردانی خود در رشته علوم سیاسی شوید می توانید وارد رشته طراحی پوشاک شوید بدین ترتیب که بایستی در خرداد ماه سال 1398 وارد سایت سنجش شده و در آزمون کاردانی به کارشناسی سال 98 ثبت نام نمائید ولی نیازی به شرکت در جلسه آزمون کنکور نمی باشد. ضمنا به دلیل غیرمرتبط بودن رشته کاردانی و کارشناسی بایستی 6 الی 8 واحد بیشتر از دانشجویان دیگر پاس کنید.

موفق باشید.

سلام.من میخوام توی رشته طراحی و دوخت مهر ۹۶ شرکت کنم آیا هنوز فرصت هست برای ثبت نام؟

با سلام

بله لطفا هر چه سریعتر با مدارک موردنیاز که در سایت موسسه درج گردیده جهت ثبت نام حضوری مراجعه نمایید.

موفق باشید

 

سلام خسته نباشید،ببخشید من امسال در مقطع کاردانی فارغ التحصیل شدم،و هنوز گواهی موقت بهم ندادن گفتن دو هفته دیگه ریز نمراتم بهم تحویل میدن،من می توانم الان ثبت نام کنم بعد گواهی موقت و بیارم براتون که از دانشگاه عقب نمونم؟

با سلام

بله لطفا هر چه سریعتر جهت ثبت نام حضوری مراجعه فرمائید. شما به صورت مشروط ثبت نام خواهید شد تا دو هفته دیگه که مدرکتان را ارائه دهید.

 موفق باشید.

با سلام دیپلم تجربی دارم با معدل ۱۴ولی علاقع ای بهش ندارم میتونم بدون کنکور و با سوابق تحصیلی در رشته ی نقاشی یا عکاسی تحصیل کنم؟؟

با سلام

بله می توانید بر اساس سوابق تحصیلی در رشته نقاشی ثبت نام نمایید. متاسفانه این موسسه رشته عکاسی ندارد. لطفا با مدارک لازم برای ثبت نام مندرج در سایت موسسه ، حضوری مراجعه فرمایید.

موفق باشید.

سلام خسته نباشید ببخشید میخواستم بدونم اگه معدل ۱۶ باشه و تا ترم ۷ ۱۱۵ واحد پاس شده باشه جزو استعداد درخشان محسوب میشه؟

با سلام

در پذیرش از طریق استعداد درخشان شرایط دیگری نیز باید چک گردد که بایستی از خانم تویسرکانی بپرسید . لطفا با شماره 07136987 داخلی 126 تماس حاصل فرمائید.

موفق باشید.

سلام من در کنکور سراسری 97 موسسه ارم قبول شدم ولی نمیخوام برم براساس سوابق تحصیلی با معدل کتبی دیپلم 11/42 میتونم اپادانا ثبت نام کنم؟

با سلام

بله . لطفا هر چه سریعتر با مدارک لازم برای ثبت نام مندرج در سایت موسسه مراجعه حضوری فرمائید.

موفق باشید.

با سلام من در آزمون علمی شرکت کردم ولی در ازمون عملی شرکت نکرده ام آیا میتوانم در رشته ارتباط تصویری وارد موسسه اپادانا شوم

با سلام

در صورتی که منظور شما آزمون ارشد می باشد خیر بایستی منتظر دفترچه تکمیل ظرفیت باشید که احتمالا اواخر مهر ماه در سایت سنجش اعلام می شود . شما می توانید در مرحله تکمیل ظرفیت شرکت کنید و اگر پذیرفته شدید میتوانید وارد دانشگاه شوید.

موفق باشید.

سلام. من پیش دانشگاهی ریاضی دارم با معدل کتبی دیپلم 17.15 .در کنکور 97 روزانه کامپیوتر قبول شده ام اما میخواهم بدون ازمون در موسسه اپدانا نقاشی بخونم؟ ایا امکانش هست؟ دوره های نقاشی هم گذرانده ام.

با سلام

بله می توانید در این مؤسسه بر اساس سوابق تحصیلی ثبت نام نمایید . و همین که جهت ثبت نام به آن دانشگاه روزانه مراجعه ننمایید به منزله انصراف می باشد.

موفق باشید.

سلام . من کنکور ارشد را شرکت کردم ولی متاسفانه دانشگاه آپادانا قبول نشدم امکان پذیرش وجود دارد؟ در رشته عمران سازه

با سلام

در صورتی که امسال بخشنامه تکمیل ظرفیت اعلام شود، می توانید دوباره انتخاب رشته / شهر انجام دهید و اگر در مؤسسه آپادانا پذیرفته شوید از بهمن ماه ثبت نام می شوید و دانشگاهی که هم اکنون  پذیرفته شده اید می بایست همانند دانشجوی انتقالی با شما رفتار نماید.

موفق باشید.

سلام من لیسانس مهندسی کشاورزی دارم.میتونم بدون آزمون وارد رشتهmbaبشم؟

با سلام

خیر . پذیرش در مقطع ارشد در کلیه رشته ها  فقط از طریق آزمون می باشد.

موفق باشید.

سلام من در کنکور ۹۷ شرکت کردم و در رشته عمران مدیریت و ساخت قبول شده ام زمان ثبت نام چه زمانی می باشد؟؟؟

با سلام 

مهلت ثبت نام از روز سه شنبه مورخ 97/6/13 لغایت روز یکشنبه مورخ 97/6/25 می باشد. و احتمالا این تاریخ تمدید نیز خواهد شد.

موفق باشید.

 

سلام من دیپلم تجربی دارم معدلم بالای ۱۵ هست.امسال کنکور تجربی دادم ولی علاقه ب رشته ی طراحی لباس دارم.میخواستم بدونم بدون کنکور هنر میتونم تو این رشته در دانشگاه ثبت نام کنم؟؟؟و اینکه چ شرایطی لازمه؟؟؟

با سلام

رشته طراحی لباس که در این مؤسسه تدریس می شود، کاردانی به کارشناسی می باشد و مختص دانشجویان فوق دیپلم می باشد. لذا شما با دیپلم تجربی نمیتوانید وارد این رشته شوید. 

راه کارهای پیشنهادی :

1 - از اول دیپلم فنی طراحی دوخت یا لباس بگیرید سپس وارد رشته کاردانی پیوسته دوخت و بعد از آن کارشناسی ناپیوسته طراحی لباس شوید.

2 - با دیپلم تجربی یک فوق دیپلم بگیرید ( فرقی ندارد فوق دیپلم چه رشته ای ) سپس وارد رشته کاردانی به کارشناسی طراحی لباس شوید.

در صورت داشتن سوالات بیشتر در این باره لطفا با شماره تلفن 07136987 داخلی 106 خانم صالحی ( مشاور تحصیلی ) یا داخلی 123 خانم بلاغی ( مسئول ثبت نام ) تماس حاصل فرمائید.

با تشکر

موفق باشید.

 

سلام من كنكور ٩٧ دادم. معدلم هم ١٨/٨٠ هست. رتبه كنكورم هم حدود بيست هزار هست. ميتونم رشته روانشناسي ثبت نام كنم؟؟

با سلام

بله با توجه به معدل خوبتون احتمال پذیرش بالایی بر اساس سوابق تحصیلی دارید. می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر به واحد مشاوره مراجعه کنید.

مدارک مورد نیاز جهت پذیرش به این شرح است: کپی کارت ملی و شناسنامه، قطعه عکس ، کلیه مدارک متوسطه و پیش دانشگاهی

لطفا در صورت هر گونه ابهام با شماره تلفن 07136987 داخلی 123 تماس حاصل فرمائید.موفق باشید.

ایا بامعدل13/26میتونم جز ورودی های روانشناسی سال97 باشم؟

با سلام

اگر در کنکور 97 شرکت کرده اید بستگی به رتبه ای که کسب کرده اید دارد . این مؤسسه در مهر ماه نیز پذیرش بدون آزمون دارد که می بایست حضوری مراجعه فرمایید و براتون از سایت سنجش پذیرش می گیریم و گزینش بر اساس معدل و تعداد ظرفیت می باشد. ظرفیت بدون آزمون در رشته روانشناسی 40 نفر می باشد.

مدارک مورد نیاز : 

کپی کارت ملی و شناسنامه

5 قطعه عکس

کلیه مدارک متوسطه و پیش دانشگاهی

لطفا در صورت هر گونه ابهام با شماره تلفن 07136987 داخلی 123 تماس حاصل فرمائید.

با تشکر

با سلام و احترام . می خواستم در رشته کارشناسی شهرسازی ثبت نام کنم با توجه به اینکه در سایت سنجش شرکت نکرده ام چگونه می توانم ثبت نام کنم.

با سلام. پذیرش دانشجو در رشته شهرسازی بر اساس سوابق تحصیلی بوده و نیازی به شرکت در آزمون سراسری ندارد. شما می توانید با مراجعه به سایت سازمان سنجش تا 20 مرداد ماه اقدام به انتخاب رشته نمایید. ضمنا واحد مشاوره دانشگاه همه روز در محل ساختمان مرکزی برقرار است. شما می توانید مراجعه حضوری داشته باشید. موفق باشید.

باسلام کلاسهای ارشد معماری و پژوهش هنر در چه روزهایی و ساعاتی برگزار میشه؟؟

با سلام 

متاسفانه رشته ارشد پژوهش هنر نداریم. در رشته های ارشد معماری - معماری و معماری داخلی، کلاسها معمولا دو روز آخر هفته و بین ساعات 20 - 8 برگزار می گردد.

با تشکر از پرسش شما 

برای قبولی کترشناسی ارشد رشته طراحی لباس در موسسه اپادانا چه رتبه ایی لازم است؟

با سلام

در آزمون سال 1396 تا رتبه 399 در رشته طراحی پارچه و لباس در این مؤسسه پذیرفته شده اند.

با تشکراز پرسش شما

سلام پذیرش بدون کنکور هم دارید؟؟اگه هست شامل چه رشته هایی میشه؟؟

با سلام 

پذیرش در کلیه رشته ها بجز روانشناسی، حقوق و حسابداری و در تمامی مقاطع بجز ارشد بدون آزمون می باشد. لذا جهت ثبت نام بایستی ابتدا در سایت سنجش دفترچه مربوط به آزمون موردنظر را گرفته و نام نویسی فرمایید. 

با تشکر از پرسش شما

سلام خدمت شما. ببخشید من دانشجو ترم آخر کاردانی نرم افزار هستم و می خواستم واسه کارشناسی کامپیوتر ترم بهمن 97 ثبت نام کنم.آیا نیازی به شرکت در کنکور هست یا اگر نیست شرایط ثبت نام چطور هست؟

با سلام

در صورتی که در آزمون کاردانی به کارشناسی سال 97 شرکت کرده اید، کد/رشته کارشناسی ناپیوسته مهندسی کامپیوتر مؤسسه آپادانا را انتخاب نمایید که آزمون ندارد و صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی گزینش خواهید شد. چنانچه پذیرفته شوید اما تا پایان شهریور ماه سال 97 موفق به اخذ مدرک کاردانی نشوید، قبولی تان یک ترم رزرو می گردد تا پایان بهمن ماه سال 97 و از بهمن ماه سال 97 به شرط اخذ مدرک کاردانی در این موسسه ثبت نام خواهید شد.

در صورتی که در آزمون کاردانی به کارشناسی سال 97 شرکت نکرده اید از اول مهر ماه سال 97 لغایت پانزدهم بهمن ماه سال 97 فرصت دارید که جهت ثبت نام بدون آزمون به این مؤسسه مراجعه حضوری نمایید.

با تشکر از پرسش شما

با عرض سلام و خسته نباشید میخواستم بدونم در مقطع کارشناسی رشته ی طراحی لباس هم دارید؟ و اینکه پذیرش دانشجو به چه صورتی هست؟

با سلام

در صورتی که منظور شما کارشناسی پیوشته است، خیر. و در صورتی که منظور شما کارشناسی ناپیوسته می باشد، بله : 

این مؤسسه دارای دو کد/رشته کارشناسی ناپیوسته طراحی پوشاک و کارشناسی ناپیوسته طراحی دوخت می باشد. که هر دو کد/رشته مختص دانشجویانی است که دارای مدرک فوق دیپلم هستند. لازم به ذکر است الزامی برای مرتبط بودن رشته های کاردانی و کارشناسی ناپیوسته وجود ندارد. مثال : شما می توانید با مدرک کاردانی معماری در رشته کارشناسی ناپیوسته طراحی پوشاک ثبت نام نمایید.

با تشکر از پرسش شما 

آیا موسسه آپادانا پذیرش بدون آزمون در مقطع ارشد دارد؟

پذیرش بدون آزمون در مقطع ارشد صرفا مربوط به استعدادهای درخشان می شود و غیر از آن ممنوع است.

شرایط انتقالی از غیر انتفاعی به پیام نور چگونه است؟

با سلام

برای انتقالی باید به سایت www.msrt.ir ( سایت وزارت علوم ) مراجعه فرمایید و درخواست خود را ثبت نمایید. این سامانه فقط در اردیبهشت و آبان ماه باز می شود. در صورت موافقت وزارت علوم، دانشگاه های مبدا و مقصد نیز با انتقالی شما موافقت خواهند کرد. 

با تشکر از پرسش شما

پیش دانشگاهی تجربی دارم آیا می توانم در رشته نقشه برداری کاردانی یا کارشناسی ادامه تحصیل بدهم. پذیرش با آزمون می باشد یا بدون آمون. با تشکر فراوان

با سلام 

با پیش دانشگاهی تجربی می توانید در رشته کارشناسی پیوسته نقشه برداری ثبت نام کنید که متاسفانه مؤسسه آپادانا این کد/رشته را ندارد. موسسه آپادانا کد/ رشته کاردانی پیوسته نقشه برداری دارد که مختص فارغ التحصیلان رشته نقشه برداری از هنرستان و کارو دانش می باشد. و کد/رشته کارشناسی ناپیوسته نقشه برداری دارد که مختص فارغ التحصیلان کاردانی می باشد. ولی دو راه دیگر دارید :

1 - در صورت داشتن کارت پایان خدمت یا معافیت دائم، ابتدا دیپلم نقشه برداری بگیرید و در کاردانی پیوسته نقشه برداری ثبت نام می شوید. در صورتی که مشمول هستید نظام وظیفه به شما این اجازه را نمی دهد که مجددا یه دیپلم دیگر در رشته نقشه برداری بگیرید . 

2 - با پیش دانشگاهی تجربی، ابتدا یه فوق دیپلم ( در هر رشته ای بجز فنی و حرفه ای مثل نقشه برداری ) بگیرید بعد برای مقطع کاردانی به کارشناسی ، می توانید در رشته کارشناسی ناپیوسته نقشه برداری این مؤسسه ثبت نام کنید.

با تشکر از پرسش شما

با سلام من دانشجوی رشته مدیریت بازرگانی موسسه زند هستم. میخواستم ببینم میتونم از موسسه زند انتقالی بگیرم و ادامه تحصیلم رو موسسه آپادانا ادامه بدم

با سلام

از آنجا که مؤسسه مبدا به شما انتقالی نمی دهد شما بایستی مجدداً در آزمون سراسری شرکت کرده و مدیریت بازرگانی موسسه آپادانا را انتخاب نمایید. در صورتی که در آزمون سراسری سال 97 شرکت نکرده اید لطفا در تاریخ پنجم تیر ماه سال 97 از ساعت 8 صبح الی 14 بعد از ظهر به آدرس : شیراز - خیابان ساحلی - مجتمع فرهنگی رفاهی دانشگاه شیراز - حوزه رفع نقص کارت کنکور جهت نام نویسی در آزمون سراسری با در دست داشتن مدارک ذیل مراجعه حضوری نمایید.

مدارک : کپی شناسنامه از تمام صفحات یه سری، کپی کارت ملی پشت و رو، کپی کلیه مدارک متوسطه و پیش دانشگاهی، 2 قطعه عکس 

پس از اعلام نتایج و اطمینان از قبولی در این مؤسسه، از مؤسسه مبدا انصراف داده و جهت ثبت نام به این مؤسسه مراجعه حضوری نمایید.

با تشکر از پرسش شما